Antalya Bartın Otobüs Bileti

Antalya Bartın Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 140,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 805 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 12sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Bartın arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.

Antalya Bartın otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Antalya Bartın otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Antalya Bartın otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Antalya Bartın Otobüs Biletleri

 Antalya Bartın otobüs bileti mi aradınız? Antalya Bartın otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Bartın’a gitmek istiyorsanız ve Antalya – Bartın otobüs bileti ile ilgili detayları öğrenmek istiyorsanız o zaman sizin için doğru olacak bir adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Antalya’dan Bartın’a gitmek istediğiniz zaman belirlemiş olduğunuz kriterlere uyum sağlamakta olan firmaları tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz firmalar ile birlikte hem kendiniz için hem de bütçeniz için önemli bir seçim yapmış olacaksınız. Yapacağınız seçim ile birlikte Antalya’dan Bartın’a giderken kontrollü, güvenli, kaliteli bir yolculuk yapıp yapmayacağınızı da belirlemiş olmaktasınız. Bartın’da gezip görülecek yerler ve bu yerler ile ilgili detaylı bilgileri size rehberlik yapabilecek olan kişiler aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Bu sayede kendiniz için ya da yapacak olduğunuz Bartın yolculuğu için güzel bir hatıra edinmiş olacaksınız. Antalya – Bartın otobüs firmaları içerisinde Antalya’dan Bartın’a yalnızca Özemniyet Turizm firması sizin için direkt yolculuk yapma imkânını sunmaktadır. Size sunulan bu imkân ile birlikte siz de Antalya’dan Bartın’a gerçekleştirecek olduğunuz yolculuğu en güvenli, en kaliteli ve en konforlu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Arzu ettiğiniz tarihler arasında Antalya’dan Bartın’a yapacak olduğunuz yolculuk için otobüs biletini online olarak rezerve etme şansına sahipsiniz. Bunun yanı sıra online olarak bileti satın alma şansına da sahip olacağınızı bilmeniz gerekmektedir. İstediğiniz şekilde alabilecek olduğunuz biletler ile çok daha güvenli, konforlu ve kaliteli bir seyahat yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz seyahatten memnun kalma olasılığınız çok daha fazla olacaktır. 

  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Bartın Hakkında
Nüfus:
72,995
Yüzölçümü:
2.080,36 km²
Plaka:
74
Telefon kodu:
(378)
Otogar:
Bartın Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.