Otelz.com, otel rezervasyonunda Türkiye'nin tercihi

Antalya Bartın Otobüs Bileti

Antalya Bartın Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 140,00 TL'den başlamaktadır.
  • Kaç kilometredir? Bu rota 805 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 12sa sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Antalya Bartın arası giden otobüs firmaları ortalama 4 sefer düzenlenmektedir.

Antalya Bartın otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Antalya Bartın güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Antalya Bartın seyahatinize başlamadan önce, Antalya ve Bartın hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Antalya ve Bartın şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Antalya Bartın Otobüs Biletleri

 Antalya Bartın otobüs bileti mi aradınız? Antalya Bartın otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Bartın’a gitmek istiyorsanız ve Antalya – Bartın otobüs bileti ile ilgili detayları öğrenmek istiyorsanız o zaman sizin için doğru olacak bir adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Antalya’dan Bartın’a gitmek istediğiniz zaman belirlemiş olduğunuz kriterlere uyum sağlamakta olan firmaları tercih edebilirsiniz. Tercih edeceğiniz firmalar ile birlikte hem kendiniz için hem de bütçeniz için önemli bir seçim yapmış olacaksınız. Yapacağınız seçim ile birlikte Antalya’dan Bartın’a giderken kontrollü, güvenli, kaliteli bir yolculuk yapıp yapmayacağınızı da belirlemiş olmaktasınız. Bartın’da gezip görülecek yerler ve bu yerler ile ilgili detaylı bilgileri size rehberlik yapabilecek olan kişiler aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Bu sayede kendiniz için ya da yapacak olduğunuz Bartın yolculuğu için güzel bir hatıra edinmiş olacaksınız. Antalya – Bartın otobüs firmaları içerisinde Antalya’dan Bartın’a yalnızca Özemniyet Turizm firması sizin için direkt yolculuk yapma imkânını sunmaktadır. Size sunulan bu imkân ile birlikte siz de Antalya’dan Bartın’a gerçekleştirecek olduğunuz yolculuğu en güvenli, en kaliteli ve en konforlu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Arzu ettiğiniz tarihler arasında Antalya’dan Bartın’a yapacak olduğunuz yolculuk için otobüs biletini online olarak rezerve etme şansına sahipsiniz. Bunun yanı sıra online olarak bileti satın alma şansına da sahip olacağınızı bilmeniz gerekmektedir. İstediğiniz şekilde alabilecek olduğunuz biletler ile çok daha güvenli, konforlu ve kaliteli bir seyahat yapabilirsiniz. Yapacak olduğunuz seyahatten memnun kalma olasılığınız çok daha fazla olacaktır. 

  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
  Bartın Hakkında
Nüfus:
72,995
Yüzölçümü:
2.080,36 km²
Plaka:
74
Telefon kodu:
(378)
Otogar:
Bartın Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.