Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
65 TL
Bilet Al
65 TL
Bilet Al
68 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al
70 TL
Bilet Al

Amasya Kayseri Otobüs Bileti

Amasya Kayseri Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 60,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç kilometredir? Bu rota 348 km'dir.
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 11dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 5 firma sefer düzenlemektedir. Amasya Kayseri arası giden otobüs firmaları ortalama 7 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Tokat Yıldızı firmasıdır.

Amasya Kayseri otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Amasya Kayseri otobüs biletinizi online satın alabilirsiniz. Amasya Kayseri otobüs firmaları arasından dilediğini seç, otobüs biletini kolayca al!

Amasya Kayseri Otobüs Biletleri

 Amasya Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Amasya Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Felâhiye ilçesi doğuda Özvatan ilçesi, güneydoğu, güney ve güneybatıda Kocasinan ilçesi, batı ve kuzeyde de Yozgat iliyle çevrilidir. İlçe topraklarının kuzey ve kuzeydoğu kesimini Akdağ’m güneybatı uzantıları engebelendirir. Dalgalı düzlükler biçiminde uzanan bu topraklar güneyde Kızılırmak’la sınırlanır. Güneybatı kesimde Kurşunlu Dağı (1.786 m) yer alır. Felâhiye Deresi Kızılırmak’ın en büyük kolu olan Delice Irmağı’nın başlangıç kollarından biridir. Roma Pınarı olarak da bilinen Sıtma Pınarı ilgi çeken bir mesire yeridir.

İlçe ekonomisi durağan, gelişmemiş bir yapı gösterir. Yetiştirilen başlıca ürünler buğday, arpa, çavdar, elma ve vişnedir. Az miktarda fasulye, nohut ve soğan yetiştirilir, bağcılık yapılır. Hayvancılık da önemli geçim kaynaklarından biridir. Hah ve kilim dokumacılığı bir başka uğraştır.

Eski adı Rumdiğin olan Felâhiye kasabası küçük, kırsal nitelikli bir yerleşmedir. Felahiye Belediyesi'nin kuruluş tarihi 1951’dir. Felâhiye Deresi’nin kıyısında yer alan kasabanın il merkezi Kayseri’ye uzaklığı 58 km’dir. Akkışla Doğu ve güneyde Pınarbaşı, güney ve güneybatıda Bünyan, batıda Sarıoğlan ilçeleri, kuzeyde de Sivas iliyle çevrilidir. Eskiden Bünyan’a bağlı bir bucak olan Akkışla, 1987’de üçe yapılmıştır. Kasaba belediyesi 1956’da kurulmuştur.

Hacılar Hacılar ilçesi kuzey ve doğuda Melikgazi, güneyde Develi, batıda da İncesu ilçeleriyle çevrilidir. Eskiden Meükgazi’ye bağlı bir bucak olan Hacılar 1990’da çıkarılan bir yasayla ilçe yapıldı. Hacılar Belediyesi’nin kuruluş tarihi 1930’dur.

Amasya Kayseri otobüs bileti mi aradınız? Amasya Kayseri otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Amasya Kayseri otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Has Turizm A.Ş. 65 TL
Metro Turizm 65 TL
Tokat Yıldızı 68 TL
Tokat Seyahat 70 TL
Süha Turizm 70 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Amasya Hakkında
Nüfus:
215,997
Yüzölçümü:
5.703,78 km²
Plaka:
05
Telefon kodu:
(358)
Otogar:
Amasya Otogarı
  Kayseri Hakkında
Nüfus:
1,295,355
Yüzölçümü:
17.109,33 km²
Plaka:
38
Telefon kodu:
(352)
Otogar:
Kayseri Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.