Otobüs Firmaları
Bilet Fiyatları
 
25 TL
Bilet Al
25 TL
Bilet Al
25 TL
Bilet Al

Alanya Antalya Otobüs Bileti

Alanya Antalya Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 20,00 TL'den başlamaktadır, üstelik 6 ay taksit seçeneğiyle!
  • Kaç saat sürmektedir? Bu rota ortalama 2sa 38dk sürer.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 3 firma sefer düzenlemektedir. Alanya Antalya arası giden otobüs firmaları ortalama 11 sefer düzenlenmektedir.
  • Bu güzergah için en popüler firma Güney Akdeniz firmasıdır.

Alanya Antalya bileti, en ucuz fiyatları ile www.neredennereye.com 'da! Kredi kartı veya banka kartınızla Alanya Antalya bilet alımını online olarak yapabilirsiniz. Alanya Antalya otobüs firmaları arasından dilediğini seç, biletini kolayca al!

Alanya Antalya Otobüs Biletleri

 Alanya Antalya otobüs bileti mi aradınız? Alanya Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz bilet fiyatları ile burada!

Alanya Antalya arası otobüs yolculuğunuz 2 saat 46 dakika sürecektir. Toplam mesafe 180 kilometredir. Alanya Antalya kentinin bir ilçesidir. Alanya en büyük ilçelerden bir tanesidir. Birçok tarihi ve doğal güzelliği bulunmaktadır. Alanya Antalya otobüs biletleri birçok firma tarafından satılmaktadır. Yakın mesafe olmalarından dolayı gün içerisinde birçok kişi git gel yapmaktadır. Alanya ilçesinden Antalya kentine günübirlik ziyaretler yapılabilmektedir. Güzergah üzerinde Manavgat, Serik ve Belek ilçesi bulunmaktadır. Alanya ilçesi muazzam bir kaleye sahiptir. Alanya kalesi ilçenin adeta simgesidir. Denizden 300 metre yüksekliktedir. Bir yokuş tırmanıldıktan sonra kalenin içerisini görme şansı bulursunuz. Kale ve manzarası mükemmel bir görüntüye sahiptir. Alanya Kalesi’ni görebilmek için ülkenin bir çok yerinden insanlar gelmektedir. Turizm merkezi olan Alanya ilçesi kum sahili bulunan bir denize sahiptir. Çevresin de bir çok otel bulunmaktadır. Genel olarak yabancı turist ağırlamaktadır. Antalya kent merkezin de de yaz aylarında durum böyledir. Her milletten insanla karşılaşmanız mümkündür. Antalya nüfusu 2.000.000’nun üzerindedir. Şehir 1990 yılından bu yana hızla gelişmiştir. Şehirde ki adet liman bulunmaktadır. Büyük liman şehrin girişinde küçük liman ise Kale içinde yer almaktadır. Merkez de bulunan Kale içinin girişinde saat kulesi görürüz. Ardından içeri de kesik minare ismi verilen yapıyı görürüz. Bu tarihi yapı Bizans dönemine aittir. O dönemler de kilise olarak kullanılmaktaydı. Daha sonra camiye çevrilmiştir. Bu cami bölgenin ilk camisidir. Şu anda kullanıma kapalıdır. Kentte Kaleiçi mevkisinden sonra hemen yakın olan Karaalioğlu parkına gitmelisiniz. Burada bulunan çay bahçelerin de soluklanabilir müthiş deniz ve Antalya manzarasını seyredebilirsiniz. Bu park Antalya kentinin en güzel mekanlarından birisidir. Alanya Antalya otobüs biletleri aldıysanız sizlere şimdiden iyi yolculuklar dileriz.

Alanya Antalya otobüs bileti mi aradınız? Alanya Antalya otobüs firmaları ve seferleri, en ucuz Alanya Antalya otobüs bileti fiyatları burada!
Popüler Firmalar Fiyat
Ses Turizm 25 TL
Güney Akdeniz 25 TL
Metro Turizm 25 TL
- HEMEN SATIN AL ! -
  Alanya Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Alanya Otogarı
  Antalya Hakkında
Nüfus:
2,158,265
Yüzölçümü:
20.790,56 km²
Plaka:
07
Telefon kodu:
(242)
Otogar:
Antalya Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.