Acıgöl Yalova Otobüs Bileti

Acıgöl Yalova Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 75,00 TL'den başlamaktadır.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Acıgöl Yalova arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Acıgöl Yalova otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Acıgöl Yalova güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Acıgöl Yalova seyahatinize başlamadan önce, Acıgöl ve Yalova hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Acıgöl ve Yalova şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Acıgöl Yalova Otobüs Biletleri

Acıgöl, Türkiye’nin Nevşehir iline bağlı ilçelerden bir tanesidir. Bağlı bulunduğu Nevşehir ili ikinci dereceden turizm bölgesi içerisinde yer alır. Ülkenin İç Anadolu Bölgesi’nde yer almaktadır ve bağlı bulunduğu bölge ile karakteristik iklimsel bir yapı sergiler. Buna bağlı olarak Acıgöl ve çevresinde yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve soğuk olarak geçmektedir. İlçe ile aynı ismi taşıyan ve ülkenin sayılı tektonik göllerinden biri olan Acıgöl Tektonik gölü de ilçe sınırları içerisinde yer almaktadır. Aynı zamanda ilçeye gelen ziyaretçi sayısını da etkilemektedir. Bunun nedeni göl ve çevresini  doğal güzelliklere sahip olmasıdır. 
 
Nevşehir Acıgöl’e gelen ziyaretçilerin seyahatlerini bitirmeden önce görmeleri gereken noktalar arasında, Belisırma köyü, Güvercinlik Vadisi, Rahipler Vadisi, Ayvasil Kilisesi, Ürgüp Fıratkan, Ürgüp Pembe Vadi, Göreme Kiliseleri, Temenni Tepesi, Ürgüp Damsa Barajı yer almaktadır. 
 
Yalova, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olup, Marmara Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. İl sınırları içerisinde ılıman iklimin yapısal özellikleri görülmektedir ve bu yüzden il sınırları içerisinde tarımsal üretim çeşitliliği vardır. İl son zamanlarda doğal güzellikleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir. Bizans İmparatorluğu başta olmak üzere birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. 
 
Yalova ziyaretçilerinin görmesi gereken yerler arasında, Karaca arberetumu, Yürüyen Köşk, Üvezpınar, Kara Kilise, Delmece Yaylası, Erikli Şelalesi, Erikli Yayları gibi noktalar yer almaktadır. 
 
Acıgöl üzerinden zaman kaybetmeden Yalova’ya gitmek için Süha Turizm gibi firmaların biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz.
  Acıgöl Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
50
Telefon kodu:
(384)
  Yalova Hakkında
Nüfus:
155,016
Yüzölçümü:
850,46 km²
Plaka:
77
Telefon kodu:
(226)
Otogar:
Yalova Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.