Acıgöl Tirebolu Otobüs Bileti

Acıgöl Tirebolu Arası

  • Otobüs bileti fiyatları, seçtiğiniz güzergah için en ucuz 70,00 TL'den başlamaktadır.
  • Bu güzergahta günlük ortalama 1 firma sefer düzenlemektedir. Acıgöl Tirebolu arası giden otobüs firmaları ortalama 1 sefer düzenlenmektedir.

Acıgöl Tirebolu otobüs bileti, en ucuz fiyatlar ile NeredenNereye.com'da!

Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç tık kolaylığı ile kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Acıgöl Tirebolu güzergahı üzerinde sefer düzenleyen tüm otobüs firmalarının arasından dilediğinizi seçin, en uygun otobüs biletini kolayca satın alın! Acıgöl Tirebolu seyahatinize başlamadan önce, Acıgöl ve Tirebolu hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Acıgöl ve Tirebolu şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını bulabilirsiniz. 

NeredenNereye.com 1999 yılından bu yana kolay kullanımlı bilet arama motoru, güvenlik sistemi, bünyesinde yer alan Türkiye'nin önde gelen otobüs firmaları ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

 

Acıgöl Tirebolu Otobüs Biletleri

Acıgöl, ülkenin şehirlerinden biri olan Nevşehir’in ilçelerinden bir tanesidir. İç Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Nevşehir, ülkede ikinci dereceden turizm bölgesi ilan edilen nadir şehirlerden bir tanesidir. Geçmişinde ev sahipliği yapmış olduğu medeniyetlerin bunun üzerinde etkisi büyüktür. İlçe sınırları içerisinde kendisi ile aynı isimde olan bir krater gölü barındırmaktadır. Bu göl volkanik bir göl olması açısından önem teşkil etmektedir. Volkanik göllerin sayısı ülke içerisinde fazla olmadığı için değerlidir. 

İlçenin genel bitki örtüsü olarak bozkır alanlar göze çarpmaktadır. Bunun üzerinde ikliminin etkisi vardır. İklimi ise bağlı bulunduğu coğrafi bölge doğrultusunda karasal iklim özellikleri sergiler. Yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Sağladığı doğal güzellikler bakımından ziyaretçilerin ilgini çekmekte ve ziyaretçi toplamaktadır. Bu ilçenin ekonomisi açısından önemli bir noktadadır.
 
Tirebolu, Türkiye’nin Giresun iline bağlı ilçelerden bir tanesidir. Tirebolu ilçesi, Karadeniz’in fiziksel ve kültürel özelliklerini günümüzde de yaşatmaya çalışan ve bu konuda başarılı olan nadir yerlerden biridir. Yöre halkının sıcaklığı dikkat çekmektedir. Fiziki Karadeniz özelliklerini sergileyen ilçe sınırları içerisinde Karadeniz iklimi hakimdir. Buna bağlı olarak yazları serin ve yağışlı, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Genel bitkisi olarak yapraklarını dökmeyen orman çeşidi hakimdir. Bu durum yöresel lezzetlerine de yansımıştır.
 
Acıgöl üzerinden zaman kaybetmeden Tirebolu’ya gitmek için Süha Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 
  Acıgöl Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
50
Telefon kodu:
(384)
  Tirebolu Hakkında
Nüfus:
-
Plaka:
28
Telefon kodu:
(454)
Otogar:
Tirebolu Otogarı
Sessiz Kalmayın!
Firmaya verdiğiniz puanı, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi bizimle paylaşın!

Yorum yazabilmek için aşağıdaki formu kullanarak giriş yapmanız gerekmektedir.