Yolcu Sayısı
1

Acıgöl Tirebolu Otobüs Bileti

Acıgöl Tirebolu Arası

  • En Ucuz Sefer0,00 ₺
  • Acıgöl → Tirebolu Arası Kaç Km
  • Acıgöl → Tirebolu Arası Kaç Saat
  • Günlük Sefer Sayısı1
  • En Çok Sefer Yapan Firma
  • Sefer Yapan Firma Sayısı0

Acıgöl Tirebolu Online Otobüs Bileti
Acıgöl Tirebolu otobüs bileti, yerel ve ulusal birçok otobüs firması seçeneği ve en uygun fiyatlar ile NeredenNereye.com'da! Birkaç kolay adımla biletinizi dakikalar içerisinde satın alabilir, hemen yolculuğa başlayabilirsiniz.

Online Otobüs Biletimi Nasıl Alabilirim?
Türkiye'nin her yerine en uygun otobüs biletlerini birkaç adımda kredi kartı veya banka kartınızla satın alabilirsiniz. Üstelik 12 aya kadar taksit ile ödeme seçeneğiniz de bulunuyor.

Arama motorumuz üzerinden Acıgöl Tirebolu güzergahı için arama yapın, Acıgöl - Tirebolu arası sefer düzenleyen otobüs firmaları, tüm sefer saatleri ve fiyatları listelenecektir. Ardından sizin için en uygun saat ve fiyatlı otobüs biletini kolayca satın alın! Biletiniz online olarak oluşturulacak, tarafınıza sms ve email yolu ile bilet bilgileriniz gönderilecektir.

Acıgöl ve Tirebolu Şehirlerinde Ulaşım
Acıgöl ve Tirebolu şehirlerindeki otogarları, otobüs firmalarının şubelerini ve şube telefonlarını NeredenNereye.com’da bulabilirsiniz. Şehir içi ulaşım bilgileri için ilgili şehrin otogar sayfasını inceleyebilirsiniz. Acıgöl Tirebolu seyahatinize başlamadan önce, Acıgöl ve Tirebolu hakkında detaylı bilgilere göz gezdirmeyi unutmayın.

Neden NeredenNereye.com?
NeredenNereye.com, 1999 yılından bu yana kolay online bilet alma, güvenli ödeme sistemi ve bünyesinde yer alan 200’den fazla otobüs firması ile birlikte her zaman ve her yerde yolcularının yanında!

İyi Yolculuklar Dileriz...

Acıgöl → Tirebolu Seferleri Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Acıgöl - Tirebolu arası en ucuz otobüs bileti fiyatı ne kadar?
Acıgöl - Tirebolu otobüs bileti fiyatı en ucuz 0,00₺'dir. Bu rotada en uygun otobüs bileti tarafından satılmaktadır.

Acıgöl - Tirebolu arası hangi firmalar sefer düzenliyor?
Acıgöl - Tirebolu arasında günlük ortalama 0 firma 1 sefer düzenlemektedir. Bu güzergahta sefer düzenleyen otobüs firmaları .

Acıgöl - Tirebolu arası otobüs ile ne kadar sürüyor?
Acıgöl - Tirebolu arası otobüs yolculuğu ortalama 0dk sürmektedir.

Acıgöl - Tirebolu arası uzaklık kaç km?
Acıgöl - Tirebolu arası karayolu ile 0 km'dir.

Acıgöl Tirebolu Otobüs Biletleri

Acıgöl, ülkenin şehirlerinden biri olan Nevşehir’in ilçelerinden bir tanesidir. İç Anadolu Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer almaktadır. Nevşehir, ülkede ikinci dereceden turizm bölgesi ilan edilen nadir şehirlerden bir tanesidir. Geçmişinde ev sahipliği yapmış olduğu medeniyetlerin bunun üzerinde etkisi büyüktür. İlçe sınırları içerisinde kendisi ile aynı isimde olan bir krater gölü barındırmaktadır. Bu göl volkanik bir göl olması açısından önem teşkil etmektedir. Volkanik göllerin sayısı ülke içerisinde fazla olmadığı için değerlidir. 

İlçenin genel bitki örtüsü olarak bozkır alanlar göze çarpmaktadır. Bunun üzerinde ikliminin etkisi vardır. İklimi ise bağlı bulunduğu coğrafi bölge doğrultusunda karasal iklim özellikleri sergiler. Yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Sağladığı doğal güzellikler bakımından ziyaretçilerin ilgini çekmekte ve ziyaretçi toplamaktadır. Bu ilçenin ekonomisi açısından önemli bir noktadadır.
 
Tirebolu, Türkiye’nin Giresun iline bağlı ilçelerden bir tanesidir. Tirebolu ilçesi, Karadeniz’in fiziksel ve kültürel özelliklerini günümüzde de yaşatmaya çalışan ve bu konuda başarılı olan nadir yerlerden biridir. Yöre halkının sıcaklığı dikkat çekmektedir. Fiziki Karadeniz özelliklerini sergileyen ilçe sınırları içerisinde Karadeniz iklimi hakimdir. Buna bağlı olarak yazları serin ve yağışlı, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Genel bitkisi olarak yapraklarını dökmeyen orman çeşidi hakimdir. Bu durum yöresel lezzetlerine de yansımıştır.
 
Acıgöl üzerinden zaman kaybetmeden Tirebolu’ya gitmek için Süha Turizm gibi firmaların otobüs biletlerini www.neredennereye.com adresi üzerinden satın alabilirsiniz. 

Acıgöl Hakkında

  • Nüfus
  • Yüzölçümü
  • Plaka50
  • Telefon kodu(384)
  • Otogar

Tirebolu Hakkında

  • Nüfus
  • Yüzölçümü
  • Plaka28
  • Telefon kodu(454)
  • OtogarTirebolu Otogarı

Yorumlar, Eleştiriler ve Şikayetler

Toplam Yorum Sayısı (0)
Acıgöl → Tirebolu


Çok İyi
(0)
İyi
(0)
İdare Eder
(0)
Kötü
(0)
Çok Kötü
(0)

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr