Zile Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0356) 317 60 90
Adres: Zile
Zile Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Zile Otogarı

Zile Otogarı (Tokat)
Zile Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Tokat iline bağlı Zile ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Tokat - Zile otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Karadeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Tokat - Zile ilçesinin ve dolayısı ile Zile Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Zile Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Zile ilçesinde Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Zile ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Zile Otogarı üzerinden Zile ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tokat - Zile otobüs bileti satın alarak Zile Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ballıca Mağarası, Mahperi Hatun Kervansarayı, Kaz Gölü, Zile Kalesi, Tokat Kalesi, Almus Baraj Gölü, Niksar Kalesi, Tokat Mevlevihanesi, Çamiçi Yaylası, Ali Paşa Hamamı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Karadeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Zile Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Zile Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Zile Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Zile Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Zile Otogarı Adresi :  60400 Zile/Tokat

Zile otogarı iletişim ve adres bilgileri, telefon numaraları, otobüs firmaları burada! Hemen ucuz Zile otobüs biletini al!

Firma Adı Sefer Sayısı
Metro Turizm 3
- HEMEN SATIN AL ! -