Yolcu Sayısı
1

Yeşilyurt (Tokat) Otogarı

Yeşilyurt (Tokat) Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (356)

Adres: 100. Yıl, Atatürk Blv. No:41, 60860 Yeşilyurt/Tokat

Yeşilyurt (Tokat) Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Yeşilyurt (Tokat) Otogarı Hakkında


Yeşilyurt Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Tokat iline bağlı Yeşilyurt ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Tokat - Yeşilyurt otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Karadeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Tokat - Yeşilyurt ilçesinin ve dolayısı ile Yeşilyurt Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Yeşilyurt Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Yeşilyurt ilçesinde Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Yeşilyurt ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Yeşilyurt Otogarı üzerinden Yeşilyurt ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tokat - Yeşilyurt otobüs bileti satın alarak Yeşilyurt Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ballıca Mağarası, Mahperi Hatun Kervansarayı, Kaz Gölü, Zile Kalesi, Tokat Kalesi, Almus Baraj Gölü, Niksar Kalesi, Tokat Mevlevihanesi, Çamiçi Yaylası, Ali Paşa Hamamı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Karadeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Yeşilyurt Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Yeşilyurt Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Yeşilyurt Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Yeşilyurt Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Yeşilyurt Otogarı Adresi:

En Popüler Yeşilyurt (Tokat) Otobüs Firmaları

Yeşilyurt (Tokat) bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Yeşilyurt (Tokat) otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Tokat Kale Seyahat1
Topçam Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr