Vakfıkebir Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0462) 841 61 62
Adres: Kemaliye, Deniz Sk. No:1, 61400 Vakfıkebir/Trabzon
Vakfıkebir Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Vakfıkebir Otogarı

Vakfıkebir Otogarı (Trabzon)
Vakfıkebir Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Trabzon iline bağlı Vakfıkebir ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Trabzon - Vakfıkebir otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Karadeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Trabzon - Vakfıkebir ilçesinin ve dolayısı ile Vakfıkebir Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Vakfıkebir Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Vakfıkebir ilçesinde Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Vakfıkebir ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Vakfıkebir Otogarı üzerinden Vakfıkebir ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Trabzon - Vakfıkebir otobüs bileti satın alarak Vakfıkebir Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Vazelon Manastırı, Haldizen Yaylası, Sera Gölü, Çal Mağarası, Akçaabat Orta Mahalle, Peristera Manastırı, Sultan Murata Yaylası, Sümela Manastırı, Trabzon Ayasofya Müzesi, Şimşirli Köyü” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Karadeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Vakfıkebir Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Vakfıkebir Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Vakfıkebir Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Vakfıkebir Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Vakfıkebir Otogarı Adresi :  61400 Vakfıkebir/Trabzon

Vakfıkebir otogarı nerede? Vakfıkebir otogarına nasıl giderim? İletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Sakarya VIB 1
Kanberoğlu 1
Metro Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -