Yolcu Sayısı
1

Urla Otogarı

Urla Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Urla Otogarı Hakkında


Urla Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan İzmir iline bağlı Urla ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından İzmir - Urla otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Ege turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Ege Bölgesi’nde yer alan İzmir - Urla ilçesinin ve dolayısı ile Urla Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Urla Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Urla ilçesinde Ege ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Urla ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Urla Otogarı üzerinden Urla ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından İzmir - Urla otobüs bileti satın alarak Urla Otogarı’na giriş yaptığınızda, şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Ege Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Urla Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Urla Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Urla Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Urla Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Urla Otogarı Adresi : Rüstem Mh. 35430 Urla/İzmir

En Popüler Urla Otobüs Firmaları

Urla bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Urla otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Ürgüp Seyahat2
Metro Turizm2
Varan Turizm2
Kale Seyahat2
Pamukkale Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr