Yolcu Sayısı
1

Turhal Otogarı

Turhal Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Turhal Otogarı Hakkında


Turhal Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Tokat iline bağlı Turhal ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Tokat - Turhal otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Karadeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Tokat - Turhal ilçesinin ve dolayısı ile Turhal Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Turhal Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Turhal ilçesinde Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Turhal ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Turhal Otogarı üzerinden Turhal ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tokat - Turhal otobüs bileti satın alarak Turhal Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ballıca Mağarası, Mahperi Hatun Kervansarayı, Kaz Gölü, Zile Kalesi, Tokat Kalesi, Almus Baraj Gölü, Niksar Kalesi, Tokat Mevlevihanesi, Çamiçi Yaylası, Ali Paşa Hamamı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Karadeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Turhal Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Turhal Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Turhal Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Topçam Turizm, Metro Turizm, Mis Amasya Tur, Özlem Cizre Nuh, Tokat Almus Turizm, Zile Barış Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Turhal Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Turhal Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Turhal Otogarı Adresi : 60300 Turhal/Tokat

En Popüler Turhal Otobüs Firmaları

Turhal bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Turhal otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Topçam Turizm10
Metro Turizm6
Tokat Seyahat5
Mardin Seyahat2
Kanberoğlu Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr