Yolcu Sayısı
1

Torul Otogarı

Torul Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (456) 611 20 02

Adres: Kaledibi, Cumhuriyet Cd. No:11/D, 29800 Torul/Gümüşhane

Torul Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Torul Otogarı Hakkında


Torul Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Gümüşhane iline bağlı Torul ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Gümüşhane - Torul otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Karadeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Gümüşhane - Torul ilçesinin ve dolayısı ile Torul Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Torul Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Torul ilçesinde Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Torul ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Torul Otogarı üzerinden Torul ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Gümüşhane - Torul otobüs bileti satın alarak Torul Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Karaca Mağarası, Artebet Gölleri Tabiat Parkı, Kürtün, Kürtün Barajı, Kazıkbeli Yaylası, Santa, Zigana Kayak Merkezi, Kromni Vadisi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Karadeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Torul Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Torul Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Torul Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Torul Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Torul Otogarı Adresi :

En Popüler Torul Otobüs Firmaları

Torul bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Torul otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Turay Seyahat7
Yeni Bayburt Tur6
VanGölü Turizm3
Lüks Gümüşhane Turizm3
Ali Osman Ulusoy3

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr