Tirebolu Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0454) 411 29 33
Adres: 28500 Tirebolu/Giresun
Tirebolu Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Tirebolu Otogarı

Tirebolu Otogarı
Tirebolu Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Giresun iline bağlı Tirebolu ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Giresun - Tirebolu otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Karadeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Giresun - Tirebolu ilçesinin ve dolayısı ile Tirebolu Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Tirebolu Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Tirebolu ilçesinde Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Tirebolu ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Tirebolu Otogarı üzerinden Tirebolu ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Giresun - Tirebolu otobüs bileti satın alarak Tirebolu Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Sis Dağı Yaylası, Göl Yanı Yaylası, Bedrama Kalesi, Giresun Plajları, Giresun Müzesi, Kümbet Yaylası, Bektaş Yaylası, Giresun Adası, Paşakonağı Yaylası, Tirebolu Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Karadeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Tirebolu Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Tirebolu Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Tirebolu Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Tirebolu Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Tirebolu Otogarı Adresi: 28500 Tirebolu/Giresun

Tirebolu otogarı nerede? Tirebolu otogarına nasıl giderim? İletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Ulusoy Derya 9
Sakarya VIB 1
Kanberoğlu 1
Lüks Gümüşhane 1
Metro Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -