Yolcu Sayısı
1

Tercan Otogarı

Tercan Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (446)

Adres: Mamahatun, Rabia Firik Sk. No:25, 24800 Tercan/Erzincan

Tercan Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Tercan Otogarı Hakkında


Tercan Otogarı, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Erzincan iline bağlı Tercan ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Erzincan - Tercan otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Doğu Anadolu Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Doğu Anadolu turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Erzincan - Tercan ilçesinin ve dolayısı ile Tercan Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Tercan Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Tercan ilçesinde Doğu Anadolu ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Tercan ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Tercan Otogarı üzerinden Tercan ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Erzincan - Tercan otobüs bileti satın alarak Tercan Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Girlevik Şelalesi, Mama Hatun Türbesi, Otlukbeli Gölü, Altıntepe Ören Yeri, Abrenk Kilisesi, Hıdır Abdal Sultan Türbesi, Erzincan Melik Gazi Türbesi, Mama Hatun Kervansarayı, Kadıgölü” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Doğu Anadolu Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Tercan Otogarı, Doğu Anadolu Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Tercan Otogarı içerisinde daha çok Doğu Anadolu Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Tercan Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Tercan Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Tercan Otogarı Adresi :

En Popüler Tercan Otobüs Firmaları

Tercan bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Tercan otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Bizim Iğdır Turizm6
Esadaş Turizm5
Kars Kalesi Turizm4
Aras Turizm4
Metro Turizm3

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr