Yolcu Sayısı
1

Tefenni Otogarı

Tefenni Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (248) 491 28 54

Adres: Sanayi Cd. No:24,15600 Tefenni/Burdur

Tefenni Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Tefenni Otogarı Hakkında


Tefenni Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Burdur iline bağlı Tefenni ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Burdur - Tefenni otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Akdeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Akdeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Burdur - Tefenni ilçesinin ve dolayısı ile Tefenni Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Tefenni Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Tefenni ilçesinde Akdeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Tefenni ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Tefenni Otogarı üzerinden Tefenni ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Burdur - Tefenni otobüs bileti satın alarak Tefenni Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Salda Gölü, Burdur Gölü, Salda Orman Plajı, Keraitae, İnsuyu Mağarası, Burudur Arkeoloji Müzesi, Burdur Saat Kulesi, Mısırlılar Evi, Yarışlı Gölü” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Akdeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Tefenni Otogarı, Akdeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Tefenni Otogarı içerisinde daha çok Akdeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Tefenni Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Tefenni Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Tefenni Otogarı Adresi : Sanayi Cd. No:24,15600 Tefenni/Burdur

En Popüler Tefenni Otobüs Firmaları

Tefenni bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Tefenni otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Göltur Gölhisar Tali Turizm3
Topçam Turizm2
Metro Turizm1
Ali Osman Ulusoy1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr