Yolcu Sayısı
1

Tavşanlı Otogarı

Tavşanlı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Tavşanlı Otogarı Hakkında


Tavşanlı Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Kütahya iline bağlı Tavşanlı ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Kütahya - Tavşanlı otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Ege turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Ege Bölgesi’nde yer alan Kütahya - Tavşanlı ilçesinin ve dolayısı ile Tavşanlı Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Tavşanlı Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Tavşanlı ilçesinde Ege ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Tavşanlı ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Tavşanlı Otogarı üzerinden Tavşanlı ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kütahya - Tavşanlı otobüs bileti satın alarak Tavşanlı Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Murat Dağı Kaplıcaları, Yoncalı Kaplıcaları, Kütahya Kalesi, Aizanoi Antik Kenti, Kütahya Arkeoloji Müzesi, Kütahya Çinili Cami, Ilıca Harlek Kaplıcaları, Dereli Kaplıcaları, Kütahya Ulu Cami” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Ege Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Tavşanlı Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Tavşanlı Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Tavşanlı Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Tavşanlı Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Tavşanlı Otogarı Adresi : Yeni Mh. 43300 Tavşanlı/Kütahya

En Popüler Tavşanlı Otobüs Firmaları

Tavşanlı bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Tavşanlı otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Dursunbey Seyahat1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr