Yolcu Sayısı
1

Taşköprü Otogarı

Taşköprü Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (366)

Adres: Üstatlar, Türkmenoğlu Cd. No:9, 37400 Taşköprü/Kastamonu

Taşköprü Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Taşköprü Otogarı Hakkında


Taşköprü Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Kastamonu iline bağlı Taşköprü ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Kastamonu - Taşköprü otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Karadeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Kastamonu - Taşköprü ilçesinin ve dolayısı ile Taşköprü Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Taşköprü Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Taşköprü ilçesinde Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Taşköprü ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Taşköprü Otogarı üzerinden Taşköprü ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kastamonu - Taşköprü otobüs bileti satın alarak Taşköprü Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ilıca Şelalesi, İsmail Bey Külliyesi, Nasrullah Cami, Kerempe Feneri, Lava Paşa Konağı Etnografya Müzesi, Kastamonu Arkeolioji Müzesi, Zımbıllı Tepe Höyüğü, İnebolu Geriş Tepesi, Valla Kanyonu, Horma Kanyonu” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Karadeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Taşköprü Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Taşköprü Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Taşköprü Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Taşköprü Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Taşköprü Otogarı Adresi :

En Popüler Taşköprü Otobüs Firmaları

Taşköprü bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Taşköprü otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Metro Turizm4
Efe Tur4
Ali Osman Ulusoy4
Kanberoğlu Turizm2
Sinop Birlik2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr