Yolcu Sayısı
1

Sultanbeyli Otogarı

Sultanbeyli Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (216)

Adres: Abdurrahmangazi Mh. 34920 Sultanbeyli/İstanbul

Sultanbeyli Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Sultanbeyli Otogarı Hakkında


Sultanbeyli Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan İstanbul iline bağlı Sultanbeyli ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından İstanbul - Sultanbeyli otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmara Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Marmara turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Marmara Bölgesi’nde yer alan İstanbul - Sultanbeyli ilçesinin ve dolayısı ile Sultanbeyli Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Sultanbeyli Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Sultanbeyli ilçesinde Marmara ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Sultanbeyli ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Sultanbeyli Otogarı üzerinden Sultanbeyli ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından İstanbul - Sultanbeyli otobüs bileti satın alarak Sultanbeyli Otogarı’na giriş yaptığınızda, şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Marmara Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Sultanbeyli Otogarı, Marmara Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Sultanbeyli Otogarı içerisinde daha çok Marmara Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Sultanbeyli Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “İstanbul Kalesi, Golden Turizm, Has Diyarbakır Seyahat, Es Es İsmail Ayaz, Siirt Kurtalan Ekspres, Bizim Iğdır Seyahat, Iğdırlı Turizm, Kığı Karakoçan, Öz Erçiş Seyahat, Isparta Petrol” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Sultanbeyli Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Sultanbeyli Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Sultanbeyli Otogarı Adresi : Abdurrahmangazi Mh. 34920 Sultanbeyli/İstanbul

En Popüler Sultanbeyli Otobüs Firmaları

Sultanbeyli bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Sultanbeyli otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Özay Turizm4
Lüks Gümüşhane Turizm4
Aybastı İtimat Turizm4

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr