Yolcu Sayısı
1

Sorgun Otogarı

Sorgun Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (354) 743 27 00

Adres: Bahçelievler, Ankara Blv. No:415, 66700 Sorgun/Yozgat

Sorgun Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Sorgun Otogarı Hakkında


Sorgun Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Yozgat iline bağlı ilçelerden biri olan Sorgun’a giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezdir. Türkiye’nin pek çok noktasından Yozgat - Sorgun otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Sorgun, oldukça görkemli ve kadim bir tarihe sahip olan Yozgat ilimizin merkezinden sonra en çok nüfusa sahip olan ilçesidir. İlçenin en önemli geçim kaynağı tarım oldu ve organize sanayi olduğundan bölgenin dönemlik işçi sayısı artış göstermektedir. Bu özelliğinden dolayı açılmış olan Sorgun Otogarının yolcu sayısı da her geçen gün artış göstermeye devam etmektedir. Sorgun, Türkiye’nin diğer birçok noktasında olduğu gibi geçmişi boyunca binlerce yıllık kadim medeniyetlere ev sahipliği yapmış noktalardan bir tanesidir. Bu nedenle şehir içinde ve Sorgun ilçesinde doğal güzelliklerin yanı sıra binlerce yıllık geçmişe bir kapı aralayan tarihi değerleri de bir arada görebilirsiniz.
Sorgun Otogarı, bölgenin dönem dönem artan ve giderek daha yükselen bir grafik çizen yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak amacı ile, açık ve kapalı alanlar, otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme alanları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Sorgun Otogarı içerisinde yalnızca bölge illere ve ilçelere ulaşım imkanı sağlayan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi aynı zamanda ulusal çapta hizmet sunan Türkiye’nin büyük otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Sorgun Otogarı Üzerinden Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor?
Akhisar Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Kamil Koç, Gülen Turizm, Metro Turizm, Ses Turizm, Sivas Huzur Turizm, Özlem Cizre Nuh, Lider Anadolu, Tokat Yıldızı Seyahat, Turgutreis Turizm, Iğdırlı Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Sorgun Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Yozgat il merkezine oldukça yakın mesafede bulunan otogara kişisel aracınız ile karayolu üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz gibi civar ilçeler ve merkezden kalkan minibüs seferlerini de kullanabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da yararlanabilirsiniz.
Sorgun Otogarı Adresi: Bahçelievler, Ankara Blv. No:415, 66700 Sorgun/Yozgat
Sorgun Otogarı Telefon Numarası:

En Popüler Sorgun Otobüs Firmaları

Sorgun bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Sorgun otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Ağrı Ses Turizm9
Öz Sivas Seyahat5
Bizim Iğdır Turizm4
Yeni Sivas Turizm4
Metro Turizm4

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr