Yolcu Sayısı
1

Sivaslı Otogarı

Sivaslı Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Sivaslı Otogarı Hakkında


Sivaslı Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Kütahya iline bağlı Sivaslı ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Kütahya - Sivaslı otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Ege turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Ege Bölgesi’nde yer alan Kütahya - Sivaslı ilçesinin ve dolayısı ile Sivaslı Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Sivaslı Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Sivaslı ilçesinde Ege ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Sivaslı ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Sivaslı Otogarı üzerinden Sivaslı ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kütahya - Sivaslı otobüs bileti satın alarak Sivaslı Otogarı’na giriş yaptığınızda,“Murat Dağı Kaplıcaları, Yoncalı Kaplıcaları, Kütahya Kalesi, Aizonoi Antik Kenti, Kütahya Arkeoloji Müzesi, Kütahya Çinili Cami, Ilıca Harlek Kaplıcaları, Dereli Kaplıcaları, Kütahya Ulu Cami” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Ege Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Sivaslı Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Sivaslı Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Sivaslı Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Sivaslı Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Sivaslı Otogarı Adresi : 64800 Sivaslı/Uşak

En Popüler Sivaslı Otobüs Firmaları

Sivaslı bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Sivaslı otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Anadolu Ulaşım7
Metro Turizm2
Dinar Turizm1
Pamukkale Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr