Yolcu Sayısı
1

Simav Otogarı

Simav Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (274) 856 64 75

Adres: 4 Eylül Mah. 43500 Simav/Kütahya

Simav Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Simav Otogarı Hakkında


Simav Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Kütahya iline bağlı Simav ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Kütahya - Simav otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Ege turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Ege Bölgesi’nde yer alan Kütahya - Simav ilçesinin ve dolayısı ile Simav Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Simav Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Simav ilçesinde Ege ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Simav ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Simav Otogarı üzerinden Simav ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kütahya - Simav otobüs bileti satın alarak Simav Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Murat Dağı Kaplıcaları, Yoncalı Kaplıcaları, Kütahya Kalesi, Aizonoi Antik Kenti, Kütahya Arkeoloji Müzesi, Kütahya Çinili Cami, Ilıca Harlek Kaplıcaları, Dereli Kaplıcaları, Kütahya Ulu Cami” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Ege Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Simav Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Simav Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Simav Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Simav Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Simav Otogarı Adresi : 4 Eylül Mah. 43500 Simav/Kütahya

En Popüler Simav Otobüs Firmaları

Simav bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Simav otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Simav Beyce Birlik Turizm6

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr