Yolcu Sayısı
1

Simav otobüs bileti

Simav Otobüs Bileti

En popüler Simav otobüs rotaları

Simav otobüs bileti fiyatları, Simav otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Simav otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
UşakSimav133 TL10
KütahyaSimav180 TL7
İstanbulSimav80 TL6
AnkaraSimav75 TL5
EskişehirSimav45 TL5

Simav otobüs firmaları

Simav otogarı

  • Simav(274) 856 64 75

Simav otobüs biletleri

Simav, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olan Kütahya’nın ilçelerinden bir tanesidir. Ülkemizin iç kesimlerinin yeşile hasret olduğu bilinirken, özellikle Simav dağı eteklerinde bulunan ormanlık arazi, insanları ferahlatan yapısıyla ilgi çekici sonuçlar ortaya koyuyor. Kütahya’nın Simav ilçesi adeta ziyaretçilerinin harka vakit geçirmesi için tasarlanmış nadide bir nokta görünümü çiziyor. Özellikle huzurlu vakit geçirmek isteyen ziyaretçiler, yörenin lezzetlerinden tadarken aynı zamanda sahip olduğu huzurun ve doğal güzelliklerin de keyfini çıkarabiliyor.

Tarihi eserler ve ortaya koyduğu sonuçlar, gezi yönünden size avantaj olarak sunulurken, özellikle 600 yıllık geçmişi ile birlikte Ulu camii, geçmişimizin kültürünü günümüze taşıyan bir eseri temsil ediyor. Hisar veya asar olarak bilinen kale, ise özellikle Bizans kültürünün günümüze uzanan kalıntılarını oluşturuyor. Kütahya dediğimiz anda elbette ki yörede bulunan kaplıcalar, bütün ilçelerde muazzam bir tatil mekânı oluşturmaya devam ediyor. Simav ilçesinin sınırları içerisinde kendisine yer bulan kaplıcalar da yerli ve yabancı ziyaretçiler için harika bir şifa kaynağı olmak ile birlikte aynı zamanda çevrelerindeki sosyal tesisler ile huzurlu bir tatilin adresi oluyorlar. Kütahya'nın bu güzel ilçesi Simav, sizi hem doğal hem de tarihi güzellikleri ile birlikte, en iyi şekilde ağırlayacak. Bu harka ilçeyi yakından tanımak gelecek sefere tatillerinizi yeniden planlamanıza neden olabilir. Şirin ve sahklı güzelliklerin sahibi olan ilçeyi daha yakından tanımak için neredennereye.com üzerinden Simav otobüs bileti satın alabilirsiniz.


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr