Yolcu Sayısı
1

Silivri Otogarı

Silivri Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (212) 728 28 08

Adres: Alibey Mh. 34570 Silivri/İstanbul

Silivri Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Silivri Otogarı Hakkında


Silivri Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan İstanbul iline bağlı Silivri ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından İstanbul - Silivri otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmara Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Marmara turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Marmara Bölgesi’nde yer alan İstanbul - Silivri ilçesinin ve dolayısı ile Silivri Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Silivri Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Silivri ilçesinde Marmara ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Silivri ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Silivri Otogarı üzerinden Silivri ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından İstanbul - Silivri otobüs bileti satın alarak Silivri Otogarı’na giriş yaptığınızda, şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Marmara Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Silivri Otogarı, Marmara Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Silivri Otogarı içerisinde daha çok Marmara Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Silivri Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Rize Ses Seyahat, Es Es İsmail Ayaz” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Silivri Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Silivri Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Silivri Otogarı Adresi : Alibey Mh. 34570 Silivri/İstanbul

En Popüler Silivri Otobüs Firmaları

Silivri bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Silivri otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Çorlu Aytür Seyahat40
Kara Ağa Turizm25
Metro Turizm19
Kale Seyahat18
İstanbul Seyahat16

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr