Yolcu Sayısı
1

Serik Otogarı

Serik Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (242)

Adres: Orta, Belek Cd. No:1, 07520 Serik/Antalya

Serik Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Serik Otogarı Hakkında


Serik Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Antalya iline bağlı Serik ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Antalya - Serik otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Akdeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Akdeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Antalya - Serik ilçesinin ve dolayısı ile Serik Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Serik Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Serik ilçesinde Akdeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Serik ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Serik Otogarı üzerinden Serik ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Antalya - Serik otobüs bileti satın alarak Serik Otogarı’na giriş yaptığınızda, şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Akdeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Serik Otogarı, Akdeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Serik Otogarı içerisinde daha çok Akdeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Serik Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Güney Akdeniz Seyahat, Metro Turizm, Isparta Petrol, Es Es İsmail Ayaz, Adıyaman Öz Gülaras Turizm, Mersin Nur Turizm, Özlem Diyarbakır, İstanbul Kalesi, Öz Sivas Huzur, Öz Has Bingöl” gibi firmaları görebilirsiniz.
Serik Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Serik Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Serik Otogarı Adresi :

En Popüler Serik Otobüs Firmaları

Serik bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Serik otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Güney Akdeniz Seyahat9
Düzce Güven6
Gökbey Seyahat6
Metro Turizm5
Antalya Net Turizm5

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr