Selçuk Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0232) 
Adres: Selçuk
Selçuk Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Selçuk Otogarı

Selçuk Otogarı (İzmir)
Selçuk Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan İzmir iline bağlı Selçuk ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından İzmir - Selçuk otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden kolaylıkla Selçuk Otogarı’na ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz otogar içerisinden hareket eden minibüs seferleri ile şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin herhangi bir noktasından İzmir - Selçuk otobüs bileti satın alarak Selçuk Otogarı’na giriş yaptığınızda, “İzmir Saat Kulesi, Kordon, İzmir Agorası, Kemeraltı Çarşısı, Konak Yalı Cami, Hisar Cami, Tarihi Asönsör Binası, Bostanlı Yaya Köprü ve Terası, Dünya Barış Anıtı, Konak Meydanı, Cumhuriyet Meydanı, Kıbrıs Şehitler Caddesi, Alsancak Sevgi Yolu, Gündoğdu Meydanı, Havra Sokak, Gül Sokak, Karşıyaka İskele Meydanı, Basmane, İzmir Fuar Alanı, Susuzdede Parkı, Bornova Büyükpark, Mevlana Heykeli Parkı, Bostanlı Sahili, Key Müzesi, İzmir Mask Müzesi, Radyo ve Demokrasi Müzesi, İzmir Resim ve Heykel Müzesi, Ümran Baradan Oyun ve Oyuncak Müzesi, Çetin Emeç Sanat Galerisi, İzmir Kadın Müzesi, Selçuk Yaşar Resim Müzesi, Ümran Baradan Güzel Sanatlar Müzesi, Arkas Sanat Merkezi, Nazım Hikmet Kültür Merkezi, Ahmet Adnan Saygun Sanat Merkezi, Sabancı Kültür Sarayı, Görsel Kültür Merkezi, Güncel Sanat Merkezi, Ege Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi, İsmet İnönü Sanat Merkezi, Türkan Saylan Kültür ve Sanat Merkezi, İzmir Arena, Çeşme Açıkhava Tiyatrosu, Yeni Foça Halk Plajı, Ilıca Plajı, Delikli Koy, Aya Yorgi Koyu, Pırlanta Plajı, Altınkum Plajı, Mimoza Koyu Plajı, Karantina Adası, İzmir Kuş Cenneti, Karagöl Tabiat Parkı, Homeros Vadisi, Çiçekli Tabiat Parkı” gibi ilçenin ve şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilir ve Ege mutfağının en harika lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyimleyebilirsiniz.
Selçuk Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Selçuk Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesine hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Selçuk Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Selçuk Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Selçuk Otogarı Adresi : Atatürk Mh., Kızılay Cd. No:17, 35920 Selçuk/İzmir

Selçuk otogarı iletişim ve adres bilgileri, telefon numaraları, otobüs firmaları burada! Hemen ucuz Selçuk otobüs biletini al!

Firma Adı Sefer Sayısı
Sakarya VIB 2
Balıkesir Uludağ 1
Metro Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -