Yolcu Sayısı
1

Şarköy Otogarı

Şarköy Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (282) 518 14 40

Adres: İstiklal, 59800 Şarköy/Tekirdağ

Şarköy Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Şarköy Otogarı Hakkında


Şarköy Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Tekirdağ iline bağlı Şarköy ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Tekirdağ - Şarköy otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmara Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Marmara turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Marmara Bölgesi’nde yer alan Tekirdağ - Şarköy ilçesinin ve dolayısı ile Şarköy Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Şarköy Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Şarköy ilçesinde Marmara ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Şarköy ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Şarköy Otogarı üzerinden Şarköy ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tekirdağ - Şarköy otobüs bileti satın alarak Şarköy Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Çorlu Kalesi, Rakocki Müzesi, Uçmakdere, Eriklice, Hora Feneri, Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Tekirdağ Şehitler Müzesi, Çamlıköy Kastro Sahili, Tekirdağ Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Marmara Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Şarköy Otogarı, Marmara Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Şarköy Otogarı içerisinde daha çok Marmara Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Şarköy Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Şarköy Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Şarköy Otogarı Adresi : İstiklal, 59800 Şarköy/Tekirdağ

En Popüler Şarköy Otobüs Firmaları

Şarköy bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Şarköy otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
İstanbul Seyahat9
Şarköy Seyahat6
Metro Turizm5

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr