Yolcu Sayısı
1

Sarıgöl Otogarı

Sarıgöl Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (236)

Adres: Ayan,Söylemez Cd.,45470 Sarıgöl/Manisa

Sarıgöl Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Sarıgöl Otogarı Hakkında


Sarıgöl Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa iline bağlı Sarıgöl ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Manisa - Sarıgöl otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Ege turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa - Sarıgöl ilçesinin ve dolayısı ile Sarıgöl Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Sarıgöl Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Sarıgöl ilçesinde Ege ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Sarıgöl ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Sarıgöl Otogarı üzerinden Sarıgöl ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Manisa - Sarıgöl otobüs bileti satın alarak Sarıgöl Otogarına giriş yaptığınızda, “Kurşunlu Kaplıcaları, Manisa Muradiye Cami, Urganlı Kaplıcaları, Sart Antik Kenti, Salihli Artemis Tapınağı, Gökköy, Divlit Yanardağı, Kuladokya Kula Peri Bacaları, İvaz Paşa Cami, Spil Dağı Milli Parkı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Ege Mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Sarıgöl Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Sarıgöl Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Sarıgöl Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Sarıgöl Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Sarıgöl Otogarı Adresi : Ayan,Söylemez Cd.,45470 Sarıgöl/Manisa

En Popüler Sarıgöl Otobüs Firmaları

Sarıgöl bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Sarıgöl otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Alaşehir Sarıkız Turizm6

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr