Yolcu Sayısı
1

Sarayköy Otogarı

Sarayköy Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (258)

Adres: Turan,Denizli Aydın Yolu,20300 Sarayköy/Denizli

Sarayköy Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Sarayköy Otogarı Hakkında


Sarayköy Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Denizli iline bağlı Sarayköy ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Denizli - Sarayköy otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Ege turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Ege Bölgesi’nde yer alan Denizli - Sarayköy ilçesinin ve dolayısı ile Sarayköy Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Sarayköy Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Sarayköy ilçesinde Ege ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Sarayköy ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Sarayköy Otogarı üzerinden Sarayköy ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Denizli - Sarayköy otobüs bileti satın alarak Sarayköy Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Pamukkale Travertenleri, Ağlayan Kaya Şelalesi, Keloğlan Mağarası, Yeşildere Şelalesi, Acıpayam Yazır Cami, Pamukkale Antik Havuz, Güney Şelalesi, Tripolis Antik Kenti, Denizli Bağbaşı Teleferiği, Karahayıt Kaplıcaları” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Ege Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Sarayköy Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Sarayköy Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Sarayköy Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Sarayköy Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Sarayköy Otogarı Adresi : Turan,Denizli Aydın Yolu,20300 Sarayköy/Denizli

En Popüler Sarayköy Otobüs Firmaları

Sarayköy bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Sarayköy otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Alaşehir Sarıkız Turizm4
Güney Akdeniz Seyahat3
Anadolu Ulaşım2
Ayar Aydın Seyahat1
Pamukkale Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr