Yolcu Sayısı
1

Saray Otogarı

Saray Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (282)

Adres: Ayaspaşa Mah. 59600 Saray/Tekirdağ

Saray Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Saray Otogarı Hakkında


Saray Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Tekirdağ iline bağlı Saray ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Tekirdağ - Saray otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmara Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Marmara turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Marmara Bölgesi’nde yer alan Tekirdağ - Saray ilçesinin ve dolayısı ile Saray Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Saray Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Saray ilçesinde Marmara ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Saray ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Saray Otogarı üzerinden Saray ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tekirdağ - Saray otobüs bileti satın alarak Saray Otogarına giriş yaptığınızda, “Çorlu Kalesi, Rakoczi Müzesi, Uçmakdere, Eriklice, Hora Feneri, Tekirdağ Arkeoloji ve Etnografya Müzesi, Tekirdağ Şehitler Müzesi, Çamlıköy Kastro Sahili, Tekirdağ Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Marmara Mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Saray Otogarı, Marmara Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Saray Otogarı içerisinde daha çok Marmara Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Saray Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Saray Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Saray Otogarı Adresi : Ayaspaşa Mah. 59600 Saray/Tekirdağ

En Popüler Saray Otobüs Firmaları

Saray bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Saray otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Kale Seyahat13
Pamukkale Turizm10
İstanbul Seyahat3
Karabük Doğuş2
Dilek Seyahat1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr