Salihli Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0236) 714 17 57
Adres: Zafer Mh. 631. Sokak 45300 Salihli Manisa
Salihli Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Salihli Otogarı

Salihli Otogarı (Manisa)
Salihli Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa iline bağlı Salihli ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Manisa - Salihli otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Ege turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa - Salihli ilçesinin ve dolayısı ile Salihli Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Salihli Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Salihli ilçesinde Ege ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Salihli ilçesinde yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Salihli Otogarı üzerinden Salihli ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Manisa - Salihli otobüs bileti satın alarak Salihli Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Kurşunlu Kaplıcaları, Manisa Muradiye Cami, Urganlı Kaplıcaları, Sart Antik Kenti, Salihli Artemis Tapınağı, Gökköy, Divlit Yanardağı, Kuladokya Kula Peri Pacaları, İvaz Paşa Cami, Spil Dağı Milli Parkı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Ege Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Salihli Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Salihli Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Salihli Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Salihli Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Salihli Otogarı Adresi :  Zafer Mh. 631. Sokak 45300 Salihli

Salihli otogarı nerede? Salihli otogarına nasıl giderim? İletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Ege Seyahat 2
Ağrı Ses Turizm 1
Bizim Iğdır Seyahat 1
Beydağı Turizm 1
Kars Kalesi 1
- HEMEN SATIN AL ! -