Reşadiye Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0356) 
Adres: Kayalık, Gaziosmanpaşa Cd. No:61, 60700 Reşadiye/Tokat
Reşadiye Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Reşadiye Otogarı

Reşadiye Otogarı (Tokat)
Reşadiye Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Tokat iline bağlı Reşadiye ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Tokat - Reşadiye otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Karadeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Tokat - Reşadiye ilçesinin ve dolayısı ile Reşadiye Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Reşadiye Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Reşadiye ilçesinde Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Reşadiye ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Reşadiye Otogarı üzerinden Reşadiye ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tokat - Reşadiye otobüs bileti satın alarak Reşadiye Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ballıca Mağarası, Mahperi Hatun Kervansarayı, Kaz Gölü, Zile Kalesi, Tokat Kalesi, Almus Baraj Gölü, Niksar Kalesi, Tokat Mevlevihanesi, Çamiçi Yaylası, Ali Paşa Hamamı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Karadeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Reşadiye Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Reşadiye Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Reşadiye Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Reşadiye Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Reşadiye Otogarı Adresi : 60700 Reşadiye/Tokat

Reşadiye otogarı nerede? Reşadiye otogarına nasıl giderim? İletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Bizim Iğdır Seyahat 4
Vangölü Turizm 2
Ayata Turizm 1
Kars Kalesi 1
Sıla Özlem Seyahat 1
- HEMEN SATIN AL ! -