Yolcu Sayısı
1

Pasinler Otogarı

Pasinler Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (442) 661 37 06

Adres: Reşadiye, 25300 Pasinler/Erzurum

Pasinler Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Pasinler Otogarı Hakkında


Pasinler Otogarı, Türkiye’nin Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Erzurum iline bağlı Pasinler ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Erzurum - Pasinler otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Doğu Anadolu Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Doğu Anadolu turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan Erzurum - Pasinler ilçesinin ve dolayısı ile Pasinler Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Pasinler Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Pasinler ilçesinde Doğu Anadolu ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Pasinler ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Pasinler Otogarı üzerinden Pasinler ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Erzurum - Pasinler otobüs bileti satın alarak Pasinler Otogarı’na giriş yaptığınızda, şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Doğu Anadolu Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Pasinler Otogarı, Doğu Anadolu Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Pasinler Otogarı içerisinde daha çok Doğu Anadolu Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Pasinler Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Pasinler Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Pasinler Otogarı Adresi: Reşadiye, 25300 Pasinler/Erzurum

En Popüler Pasinler Otobüs Firmaları

Pasinler bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Pasinler otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Kars Kalesi Turizm13
Ağrı Ses Turizm10
Kanberoğlu Turizm2
Lüks Yeşil Erçiş Seyahat2
Öz Has Bingöl Turizm2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr