Osmancık Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0364) 226 10 00
Adres: 19500 Osmancık/Çorum
Osmancık Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Osmancık Otogarı

Osmancık Otogarı (Çorum)
Osmancık Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Çorum iline bağlı Osmancık ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Çorum - Osmancık otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Karadeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Çorum - Osmancık ilçesinin ve dolayısı ile Osmancık Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Osmancık Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Osmancık ilçesinde Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Osmancık ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Osmancık Otogarı üzerinden Osmancık ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Çorum - Osmancık otobüs bileti satın alarak Osmancık Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Çorum Kalesi, Kargı Yaylası, Alacahöyük Tarihi Milli Parkı, Kybele Kabartması, Hattuşaş Antik Kenti, Şapinuva, Çorum Saat Kulesi, Çorum Müzesi, Veli Paşa Hanı, Alacahöyük Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Karadeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Osmancık Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Osmancık Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Osmancık Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Metro Turizm, Mek Ağrı Dağı Turizm” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Osmancık Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Osmancık Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Osmancık Otogarı Adresi : 19500 Osmancık/Çorum

Osmancık otogarı nerede? Osmancık otogarına nasıl giderim? İletişim ve ulaşım bilgileri ile otobüs seferleri NeredenNereye.com'da!

Firma Adı Sefer Sayısı
Bizim Iğdır Seyahat 2
Lüks Niksar Turizm 1
Ağrı Ses Turizm 1
Lider Ağrı Doğuş Turizm 1
Özay Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -