Yolcu Sayısı
1

Orhangazi Otogarı

Orhangazi Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (224) 261 54 00

Adres: Camiikebir Mh. 16810 Orhangazi/Bursa

Orhangazi Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Orhangazi Otogarı Hakkında


Orhangazi Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Bursa iline bağlı Orhangazi ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Bursa - Orhangazi otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmara Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Marmara turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Marmara Bölgesi’nde yer alan Bursa - Orhangazi ilçesinin ve dolayısı ile Orhangazi Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Orhangazi Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Orhangazi ilçesinde Marmara ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Orhangazi ilçesinde yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Orhangazi Otogarı üzerinden Orhangazi ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Bursa - Orhangazi otobüs bileti satın alarak Orhangazi Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ulu Camii, Yeşil Camii, Koza Han, Osman Gazi Türbesi, Muradiye Külliyesi, Irgandı Köprüsü, Emir Sultan Cami, Soğanlı Botanik Park, Hanlar Bölgesi, Bursa Kalesi, Bursa Kent Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Marmara Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Orhangazi Otogarı, Marmara Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Orhangazi Otogarı içerisinde daha çok Marmara Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Orhangazi Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Orhangazi Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Orhangazi Otogarı Adresi : Camiikebir Mh. 16810 Orhangazi/Bursa

En Popüler Orhangazi Otobüs Firmaları

Orhangazi bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Orhangazi otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Efe Tur8
Sakarya Vib Turizm 6
İstanbul Konfor4
Balıkesir Uludağ Turizm3
Pamukkale Turizm3

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr