Ordu Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0452) 225 01 39
Adres: Ordu
Ordu Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!
Ordu Otogarı

Ordu Otogarı

Ordu Otogarı, Türkiye’nin Orta ve Doğu Karadeniz Bölümünde yer alan doğal güzelliklerinin yanı sıra tarihi değerleri ile de öne çıkan Ordu şehrine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Ordu’nun ziyaretçi sayısı muhteşem doğal güzelliklerinin daha tanınır hale gelmesi ile birlikte arttı. Karadeniz Bölgesinin karayolu ulaşımı trafiği de ziyaretçilerle birlikte daha karmaşık bir hale geldi. Ordu Otogarı, Karadeniz Bölgesi içerisinde bir geçiş noktası oluşturduğundan otogar kapasitesi de daha önemli bir hale geldi. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ordu otobüs bileti satın alarak Ordu Otogarına giriş yaptığınızda, “Sarmaşık Kaplıcaları, Yason Kilisesi, Perşembe Yaylası, Ordu Ulugöl, Hoynat Adası, Bolaman Kalesi, Ordu Taşbaşı Kültür Merkezi, Asarkaya Milli Parkı, Ünye Kalesi, Gölköy Kalesi” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz. 

Karadeniz Bölgesinin önemli ulaşım noktalarından biri olan Ordu Otogarı uzun yıllar önce inşa edilmiş ve halen hizmete devam etmektedir. Ancak son zamanlar turizmin Karadeniz Bölgesinde canlanması ile birlikte artan ziyaretçi sayısının ihtiyaçlarını tam anlamı ile karşılamak adına yeni Ordu Otogarının proje çalışmalarına başlanmıştır. Ordu Otogarı yaklaşık 50 otobüslük peron alanı ile tam kapasite faaliyetine devam etmektedir. Ordu Otogarı içerisinde yerel çapta çalışan ve çevre iller ile ilçelere sefer düzenleyen firmalarının yanı sıra ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görmek mümkün. Ordu Otogarı, açık ve kapalı alanları, otobüsler için peronlar, yeme - içme noktaları gibi bölümlerden oluşmaktadır. Ordu Otogarı üzerinden ülkenin farklı noktalarına karayolu ile geçiş yapabilirsiniz. 

Ordu Otogarı Üzerinden Hangi Otobüs Firmaları Hareket Ediyor? 

Ordu Otogarı üzerinden ülkenin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Ali Osman Ulusoy, Ulusoy Turizm, Metro Turizm, Kanberoğlu Turizm, Fındıkkale Turizm, Tokat Yıldızı, Lüks Karadeniz, Has Bingöl, Adıyaman Gülaras, Karadeniz Golden Turizm, Vangölü Turizm, Sahil Seyahat, Iğdırlı Turizm, Özlem Cizre Nuh, Öz Elbistan, Lider Adana, Elazığ Hazar Turizm, Has Turizm, Doğu Karadeniz” gibi otobüs firmaları yer alıyor. 

Ordu Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim? 

Ordu Otogarı şehir merkezine yürüme mesafesinde konumlanmıştır. Bu nedenle kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Şehir içinden çevre ilçelerden hareket eden minübüs aracılığı ile otogara ulaşım sağlayabileceğiniz gibi firmaların servis imkanlarından da yararlanabilirsinz. 

Ordu Otogarı Adresi: Yeni Mahallesi, İsmet Paşa Cd. No:158, 52200 Merkez/Ordu 

Ordu Otogarı Telefon Numarası : (452) 225 0139

Ordu otogarı iletişim ve adres bilgileri, telefon numaraları, otobüs firmaları burada! Hemen ucuz Ordu otobüs biletini al!

Firma Adı Sefer Sayısı
Metro Turizm 11
Kaptanoğlu Seyahat 8
Kanberoğlu 6
Fındıkkale Turizm 4
Lüks Gümüşhane 2
- HEMEN SATIN AL ! -