Yolcu Sayısı
1

Niksar Otogarı

Niksar Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (356) 527 14 52

Adres: Bağlar, Çiçek Sk. No:18, 60600 Niksar/Tokat

Niksar Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Niksar Otogarı Hakkında


Niksar Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Tokat iline bağlı Niksar ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Tokat - Niksar otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Karadeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Tokat - Niksar ilçesinin ve dolayısı ile Niksar Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Niksar Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Niksar ilçesinde Karadeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Niksar’da yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Niksar Otogarı üzerinden Niksar ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Tokat - Niksar otobüs bileti satın alarak Niksar Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Ballıca Mağarası, Mahperi Hatun Kervansarayı, Kaz Gölü, Zile Kalesi, Tokat Kalesi, Almus Baraj Gölü, Niksar Kalesi, Tokat Mevlevihanesi, Çamiçi Yaylası, Ali Paşa Hamamı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Karadeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Niksar Otogarı, Karadeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Niksar Otogarı içerisinde daha çok Karadeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Niksar Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Niksar Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Niksar Otogarı Adresi : Bağlar, Çiçek Sk. No:18, 60600 Niksar/Tokat

En Popüler Niksar Otobüs Firmaları

Niksar bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Niksar otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Ağrı Ses Turizm8
Kars Kalesi Turizm8
Bizim Iğdır Turizm3
Erektaş Turizm3
Iğdırlı Turizm3

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr