Nazilli Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0256) 
Adres: Nazilli
Nazilli Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Nazilli Otogarı

Nazilli Otogarı (Aydın)
Nazilli Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Aydın iline bağlı Nazilli ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Aydın - Nazilli otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Ege turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Ege Bölgesi’nde yer alan Aydın - Nazilli ilçesinin ve dolayısı ile Nazilli Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Nazilli Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Nazilli ilçesinde Ege ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Nazilli’de yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Nazilli Otogarı üzerinden Nazilli ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Denizli - Nazilli otobüs bileti satın alarak Nazilli Otogarı’na giriş yaptığınızda,”Güvercinada Kalesi, El Heykeli, Aydın Arkeoloji Müzesi, Karacasu Etnografya Müzesi, Tales Matematik Müzesi, Yörük Ali Efe Müzesi, Milet Müzesi, Nazillli Etnografya Müzesi, Altınkum Plajı, Kadınlar Plajı, Akbük Plajı, Yeşilkent, Alangüllü Kaplıcası, Salavatlı Kaplıcası, Davutlar Termal Kaplıcası, Büyük Menderes Milli Parkı” gibi Aydın’ın ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Ege mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Nazilli Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Nazilli Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Nazilli Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Isparta Petrol, Metro Turizm, Ats Turizm, Nilüfer Turizm, Özlem Diyarbakır, İstanbul Kalesi, Dilmenler Mardin Seyahat, Malatya Zafer Turizm” gibi bir çok otobüs firmasını görebilirsiniz.
Nazilli Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Nazilli Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Nazilli Otogarı Adresi : Karaçay Mah. 09900 Nazilli/Aydın

Nazilli otogarı iletişim ve adres bilgileri, telefon numaraları, otobüs firmaları burada! Hemen ucuz Nazilli otobüs biletini al!

Firma Adı Sefer Sayısı
Balıkesir Uludağ 3
Güney Akdeniz 3
Düzce Güven 1
Bizim Iğdır Seyahat 1
Ağrı Ses Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -