Yolcu Sayısı
1

Nallıhan Otogarı

Nallıhan Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (312) 785 24 99

Adres: Aliağa Mh. 06920 Nallıhan/Ankara

Nallıhan Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Nallıhan Otogarı Hakkında


Nallıhan Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Ankara iline bağlı Nallıhan ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Ankara - Nallıhan otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İç Anadolu Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. İç Anadolu turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Ankara - Nallıhan ilçesinin ve dolayısı ile Nallıhan Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Nallıhan Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Nallıhan ilçesinde İç Anadolu ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Nallıhan’da yazları ılık ve yağışlı, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Nallıhan Otogarı üzerinden Nallıhan ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara - Nallıhan otobüs bileti satın alarak Nallıhan Otogarı’na giriş yaptığınızda, Ankara’nın ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında İç Anadolu Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Nallıhan Otogarı, İç Anadolu Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Nallıhan Otogarı içerisinde daha çok İç Anadolu Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Nallıhan Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Nallıhan Otogarı’na ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Nallıhan Otogarı Adresi : Aliağa Mh. 06920 Nallıhan/Ankara

En Popüler Nallıhan Otobüs Firmaları

Nallıhan bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Nallıhan otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Öztürk Seyahat1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr