Yolcu Sayısı
1

Nallıhan otobüs bileti

Nallıhan Otobüs Bileti

En popüler Nallıhan otobüs rotaları

Nallıhan otobüs bileti fiyatları, Nallıhan otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Nallıhan otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
BayrampaşaNallıhan400 TL1
İstanbul (Anadolu)Nallıhan70 TL1
GebzeNallıhan60 TL1
KocaeliNallıhan54 TL1
SakaryaNallıhan350 TL1

Nallıhan otobüs firmaları

Nallıhan otogarı

  • Nallıhan(312) 785 24 99

Nallıhan otobüs biletleri


Nallıhan, Türkiye’nin başkenti olan Ankara’nın kendine özgü doğal yapısı ile dikkat çeken ilçelerinden biri olarak karşımıza çıkar. Ankara’nın Anadolu’nun beşik noktalarından biri olması nedeniyle Nallıhan içerisinde de bu köklü tarihin izlerine rastlamak mümkündür. Bu nedenle Ankara ziyaretçilerinin görmek istediği noktalardan bir tanesi de Nallıhan’dır. Türkiye’nin pek çok noktasından Nallıhan ilçesine karayolu üzerinden ulaşım sağlamak mümkündür. Yolculuğunuz Nallıhan Otogarı üzerinde son bulur. Dilerseniz Otogar içerisinde hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye’nin her noktasından en uygun Nallıhan otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden satın alabilirsiniz.
Başkent Ankara’da bulunan Nallıhan ilçemiz hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizler için bulmaya çalışacağız. Özellikle Başkent’in belki de en bilinmedik ilçeleri arasında gelmesinden dolayı sizler için Nallıhan ilçesi hakkında tanıtım yazısı yazmaya karar verdik. İlçede bulunan tarihi güzellikleri , doğal güzellikleri , yenilmesi gereken yöresel yemekler hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizlere vermeye çalışacağız. İşte Nallıhan hakkında merak edilen tüm detaylar burada.
Nallıhan ilçesine yaptığınız ziyaret sırasında tarihi mi yoksa doğal güzellikleri mi görmek isteyeceksiniz bu sizin vereceğiniz bir karar ama ben sizlere doğal güzellikler hakkında kısa bir bilgi vereyim.
Nallıhan ilçesinde pek bilinmedik bir göl olan Kuş cenneti gölü üzerinde bulunan kuşların birçoğunun soyu tükenmekte olan kuşlardan oluşmasından dolayı dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Kuş cenneti olarak adlandırılan Nallıhan ilçesinin bu yerine geldiğiniz zaman hayatınızda ilk defa göreceğiniz kuşları görme fırsatını yakalayacaksınız.
Nallıhan ilçesinde birde tarihi mekan hakkında bilgiler vermek gerekirse.
Özellikle Osmanlıların 16 yy. dönemlerinde son derece eserleri bünyesinde barındıran ilçemizde birçok eser yavaş yavaş ortaya çıkmaktadır. Ancak Nallıhan ilçesinde bulunan Kocahan adlı eserin günümüze kadar ayakta kalması dikkatleri üzerine çekme başarısı göstermiştir. Bu hanın içerisinde bulunan tarihi yapıları incelerken son derece unutulmaz dakikalar geçirme fırsatını göreceksiniz. İşte Nallıhan ilçesi hakkında merak edilen birkaç ufak gezi yazısı sizler için burada. Nallıhan otobüs bileti almak için neredennereye.com adresini kullanabilirsiniz.
Nallıhan Gezilecek Yerler
Türkiye’nin herhangi bir noktasından Nallıhan otobüs bileti satın alarak Nallıhan Otogarına giriş yaptığınızda, “Anıtkabir, Ankara Resim ve Heykel Müzesi, Ankara Etnografya Müzesi, Şefik Bursalı Müzesi, Ankara Mehmet Akif Ersoy Kütüphanesi, Ankara Üniversitesi Oyuncak Müzesi, Ankara Üniversitesi Ziraat Müzesi, Beypazarı Yaşayan Müze, Meteoroloji Müzesi, Neşet Ertaş Sanat ve Gösteri Merkezi, Kızılcahamam Kaplıcaları, Ayaş İçmece ve Kaplıcaları, Çubuk Melikşah Kaplıcası, Beypazarı Termal Tesisleri, Haymana Medrese Kaplıcası, Şahinler Tabiat Parkı, Karagöl Tabiat Parkı, Atatürk Orman Çiftliği, Ankara Botanik Parkı, Güvenpark, Kuğulu Park, Seğmenler Parkı, Göksu Parkı, Soğuksu Milli Parkı, Tekke Dağı Tabiat Parkı, Sorgun Gölü Tabiat Parkı, Mogan Gölü, Eymir Gölü, Kesikköprü Baraj Gölü, Ankara Mavi Göl, Çubuk Barajı, Çamkoru Tabiat Parkı, Eğriova Yaylası, Nallıhan Kuş Cenneti” gibi ilçenin ve şehrin gezilecek noktalarını görebilirsiniz.
Nallıhan Otobüs Firmaları
Türkiye’nin farklı noktalarında merkezi bulunan otobüs firmaları Ankara- Nallıhan üzerine seferler düzenlemektedir. Günümüzde, “Metro Turizm, İstanbul Seyahat, Lider Vip Travel, Kale Seyahat, Pamukkale Turizm, Selçuk Turizm, Villa Seyahat, Efe Tur, Rahmi Hamurcu, Niğde Aydoğanlar, Süha Turizm, As Vanyolu, Adıyaman Ünal Turizm, Beydağı Turizm, Siirt Petrol, Bitlis Taç, Yeni Diyarbakır Seyahat, Vip Malatyalılar, Yeni Midyat Seyahat, Midyat Martur Turizm, Midyat Güneydoğu Seyahat, Özlem Diyarbakır, Yeşil Erciş” gibi firmaların seferleri bulunmaktadır. Bu otobüs firmalarının en uygun Ankara- Nallıhan otobüs biletlerini NeredenNereye.com üzerinden online olarak satın alabilirsiniz.neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr