Yolcu Sayısı
1

Mut Otogarı

Mut Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (324) 774 06 56

Adres: Meydan Mahallesi, Atatürk Blv. 6a, 33600 Mut/Mersin

Mut Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Mut Otogarı Hakkında


Mut Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesinde yer alan Mersin iline bağlı ilçelerden biri olan Mut’a giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin pek çok yerinden Mersin - Mut otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden ilçeye kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Mut özellikle 1950’li yıllardan sonra sahip olduğu eşsiz doğal güzellikleri ile ön plana çıkan ve bu nedenle de her geçen gün ziyaretçi sayısını arttıran bir belde haline gelmiştir. Bu durum zaman içerisinde bu küçük ilçeye bir otogar gerekliliğini ortaya çıkarmış ve yapılan planlama çalışmaları sonucunda bugün sahip olduğu Mut Otogarı yapılmıştır. Akdeniz turizmin son yıllarda artış göstermesi ile birlikte ilçenin de bilinirliği artmış ve ziyaretçi sayısı buna bağlı olarak zamanla artış göstermiştir. Mut Otogarı, Akdeniz yolcularının ihtiyaçlarını karşılamak adına açık ve kapalı alanlar, kullanıcı bekleme alanları, otobüs bekleme alanları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Mut Otogarı içerisinde genellikle yerel çapta hizmet sunan otobüs firmaları ve servisler bulunduğu gibi aynı zamanda ulusal çapta hizmet otobüs firmaları da yer almaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Mersin - Mut otobüs bileti satın alarak Mut Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Yapraklı Koyu, Erdemli Talat Göktepe Çamlığı, Adam Kayalar, Kayacı Vadisi, Köşekbükü Mağarası, Cennet Cehennem Mağaraları, Sertavul Geçidi, Tisan Yarımadası, Gilindire Mağarası, Astım Dilek Mağarası” gibi şehrin ve ilçenin gezilecek yerlerini görebilirsiniz.
Mut Otogarı, Akdeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Milas Otogarı içerisinde daha çok Akdeniz Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Mut Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Mut Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Mut Otogarı Adresi : 33600 Mut/Mersin

En Popüler Mut Otobüs Firmaları

Mut bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Mut otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Özkaymak Turizm5
Metro Turizm3
Kontur2
Şimşek Seyahat2
Yeni Diyarbakır Seyahat2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr