Yolcu Sayısı
1

Mucur Otogarı

Mucur Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (386)

Adres: Yenice, Mehmet Akif Ersoy Cd. No:528, 40500 Mucur/Kırşehir

Mucur Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Mucur Otogarı Hakkında


Mucur Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Kırşehir şehrinin bir ilçesi olan Mucur’a karayolu üzerinden seyahat edebileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kırşehir - Mucur otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Mucur önceleri başka bir ilçeye bağlı bucak konumunda yer aldığından dolayı bir otogarı bulunmuyordu. Ancak bölge yakın zamanda ilçe olduktan sonra kendisine ait bir otogar açılmış ve ilçenin trafik yükü bu otogar üzerinden karşılanmaya başlanmıştır. Eski Mezopotamya medeniyetlerinin kesişim noktasında yer alan Kırşehir tarihi değerler bakımından son derece zengin bir şehir olmak ile birlikte ilçesi olan Mucur da bundan nasibini almıştır. Bu nedenle şehrin ziyaretçileri aynı zamanda Mucur ilçesini de görmeye geldiklerinden bölgenin ziyaretçi sayısı her geçen gün artış göstermektedir. Kırşehir, gerek ülkemiz yakın tarihi için önemli şehirlerden bir tanesi olması nedeni ile gerekse de doğal güzellikleri sebebi ile her geçen gün Mucur ilçesi ile birlikte ziyaretçi sayısını arttırmaktadır.
Mucur Otogarı, ziyaretçilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına açık ve kapalı alanlar, kullanıcı bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi bölümlerden oluşmaktadır. Mucur Otogarı içerisinde ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarının Mucur seferlerini bulabileceğiniz gibi yerel çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da bulabilirsiniz.
Mucur Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Şehir merkezine oldukça yakın konumda bulunan Mucur Otogarına ulaşım sağlamak için merkezden ya da civar ilçelerden kalkan minibüs seferlerini kullanabilirsiniz.
Mucur Otogarı Adresi : Yenice, Mehmet Akif Ersoy Cd. No:528, 40500 Mucur/Kırşehir

En Popüler Mucur Otobüs Firmaları

Mucur bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Mucur otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Best Van Turizm3
Malatya Zafer Turizm2
Nevşehir Seyahat2
Star Diyarbakır1
Bitlis Taç1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr