Yolcu Sayısı
1

Manyas Otogarı

Manyas Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (266) 818 10 61

Adres: Yeni, Cengizhan Cd., 10470 Manyas/Balıkesir

Manyas Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Manyas Otogarı Hakkında

Manyas Otogarı, Türkiye'nin Marmara Bölgesinde yer alan Balıkesir ilinin bir ilçesi olan Manyas'a giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye'nin farklı noktalarından Balıkesir - Manya otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuzu Manyas Otogarı üzerinde sonlandırdıktan sonra dilerseniz buradan hareket eden minibüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Manyas ilçesinin kuzeyinde Bandırma, batı ve kuzeybatısında Gönen, güneyinde Balıkesir il Merkezi, güneydoğusunda Susurluk ve güneybatısında Balya ilçeleri ile komşuluk içerisindedir. Türkiye'nin pek çok noktasında olduğu gibi Manyas'ın da tarihi oldukça eski dönemlere dayanır. İlçede yapılan arkeolojik çalışmalar neticesinde Helenistik ve Roma dönemlerine ait adak mezarlarına rastlanmıştır. Yıl içerisinde çok sayıda ziyaretçi ağırlayan ilçemizde Balkan, Pomak ve Arnavut göçmenleri ile birlikte kozmopolit bir yapı gözlemlenebilir. Türkiye'nin herhangi bir noktasından Balıkesir - Manyas otobüs bileti satın alarak Manyas Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Manyas Kuş Gölü, Kızık Köy Kaplıcaları, Manyas Kalesi” gibi ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Manyas Otogarı, Balıkesir’in ilçelerinden biri olan ve Manyas Gölü’ne ev sahipliği yapan yıl içerisinde çok sayıda yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapan Manyas ilçesine ulaşım sağlar. Giderek artan turizm ile birlikte özellikle bahar ve yaz aylarında yolcu sayısını katlayan Manyas Otogarı bu dönemler içerisinde zaman zaman yetersiz kalabilmektedir. Susurluk’a 37 km, Balıkesir’e 82 km, Edremit’e 170 km mesafede bulunan Manyas Otogarı’na şehir dışından ulaşım Balıkesir Otogarı üzerinden sağlanmaktadır. Balıkesir üzerinde farklı karayolları ile komşu ilçelerine bağlanan Manyas Otogarı içinde yerel çaplı hizmet sunan çok sayıda otobüs firması görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Otogar kullanıcıların ihtiyaçlarının yerinde ve zamanında karşılanması adına açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları gibi alanlardan oluşacak şekilde tasarlanmıştır.

Manyas Otogarı’na Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Manyas Otogarı’na karayolu aracılığı ile Balıkesir Otogarı içinden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak ulaşım sağlamanız gerekir.

Yeni, Cengizhan Cd., 10470 Manyas/Balıkesir

(0266) 818 1061

En Popüler Manyas Otobüs Firmaları

Manyas bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Manyas otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Metro Turizm1

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr