Yolcu Sayısı
1

Manyas otobüs bileti

Manyas Otobüs Bileti

En popüler Manyas otobüs rotaları

Manyas otobüs bileti fiyatları, Manyas otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Manyas otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
BandırmaManyas230 TL1
BursaManyas350 TL1
GemlikManyas400 TL1
KaracabeyManyas200 TL1
OrhangaziManyas25 TL1

Manyas otobüs firmaları

Manyas otogarı

  • Manyas(266) 818 10 61

Manyas otobüs biletleri

Ege denizine kıyısı bulunan son derece şirin bir ilimiz Balıkesir’in kuş cenneti olarak adlandırılan Manyas ilçesi hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizler için cevaplayacağız. Son zamanlarda özellikle bölgeye gelen turistlere bir rehber bulunamaması yüzünden Manyas hakkında merak edilen önemli yerleri siz değerli okurlarımıza tanıtmaya çalışacağız.
Manyas ilçesi hakkında her zaman duyduğumuz bir kelime “Kuş Cenneti “ her zaman dikkat çekmeyi başaran bir ilçe olmasına neden olmuştur. Özellikle Balıkesir ilimizde bulunması da bu ilçenin doğal güzelliğini bizlerin gözü önüne seren bir güzellik olarak dikkat çekiyor.
Manyas ilçesine ziyarete gelecek olan okuyucularımız ilk ve tek önerimiz harikası doğası bulunan Manyas gölü olacaktır. Doğal bir güzellik olan bu göl sayesinde son derece güzel vakit geçirme fırsatı elde etme şansı yakalayacaksınız. Özellikle kuş cenneti olarak adlandırılan bu Manyas gölü üzerinde birçok kuş çeşidinin bulunmasından dolayı bu ilçeye bu ismi vermişlerdir.
Son derece harika bir görüntüsü bulunan bu gölün insanlar üzerinde çok güzel izlenmeler bıraktığı ve gidenlerin mutlaka bir daha ziyaret ettiği Manyas ilçesine gittiğiniz zaman sizlerde son derece eğlenceli vakit geçirme fırsatı elde etmiş olacaksınız. Bu durum karşısında yapmanız gereken tek şey Balıkesir’den ulaşım araçları veya kendi araçlarınızla bu harika güzelliği bulunan Manyas ilçesine ziyaret gerçekleştirmek olacaktır. Manyas otobüs bileti alarak ilçeyi yakından tanıyabilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr