scorecardresearch

Manyas Otobüs Bileti

Manyas Otobüs Bileti

Manyas Otobüs Biletleri

Ege denizine kıyısı bulunan son derece şirin bir ilimiz Balıkesir’in kuş cenneti olarak adlandırılan Manyas ilçesi hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizler için cevaplayacağız. Son zamanlarda özellikle bölgeye gelen turistlere bir rehber bulunamaması yüzünden Manyas hakkında merak edilen önemli yerleri siz değerli okurlarımıza tanıtmaya çalışacağız.
Manyas ilçesi hakkında her zaman duyduğumuz bir kelime “Kuş Cenneti “ her zaman dikkat çekmeyi başaran bir ilçe olmasına neden olmuştur. Özellikle Balıkesir ilimizde bulunması da bu ilçenin doğal güzelliğini bizlerin gözü önüne seren bir güzellik olarak dikkat çekiyor. 
Manyas ilçesine ziyarete gelecek olan okuyucularımız ilk ve tek önerimiz harikası doğası bulunan Manyas gölü olacaktır. Doğal bir güzellik olan bu göl sayesinde son derece güzel vakit geçirme fırsatı elde etme şansı yakalayacaksınız. Özellikle kuş cenneti olarak adlandırılan bu Manyas gölü üzerinde birçok kuş çeşidinin bulunmasından dolayı bu ilçeye bu ismi vermişlerdir. 
Son derece harika bir görüntüsü bulunan bu gölün insanlar üzerinde çok güzel izlenmeler bıraktığı ve gidenlerin mutlaka bir daha ziyaret ettiği Manyas ilçesine gittiğiniz zaman sizlerde son derece eğlenceli vakit geçirme fırsatı elde etmiş olacaksınız. Bu durum karşısında yapmanız gereken tek şey Balıkesir’den ulaşım araçları veya kendi araçlarınızla bu harika güzelliği bulunan Manyas ilçesine ziyaret gerçekleştirmek olacaktır. Manyas otobüs bileti alarak ilçeyi yakından tanıyabilirsiniz. 
 
Manyas - 5 Günlük Hava Tahmini
21 Eyl Perşembe
hafif yağmur
24 °C
hafif yağmur
22 Eyl Cuma
hafif yağmur
16,2 °C
hafif yağmur
23 Eyl Cumartesi
açık
21,1 °C
açık
24 Eyl Pazar
açık
22,8 °C
açık
25 Eyl Pazartesi
hafif yağmur
23,4 °C
hafif yağmur