Manyas Otobüs Bileti

Manyas Otobüs Bileti

Manyas Otobüs Biletleri

Ege denizine kıyısı bulunan son derece şirin bir ilimiz Balıkesir’in kuş cenneti olarak adlandırılan Manyas ilçesi hakkında merak edilen soruların cevaplarını sizler için cevaplayacağız. Son zamanlarda özellikle bölgeye gelen turistlere bir rehber bulunamaması yüzünden Manyas hakkında merak edilen önemli yerleri siz değerli okurlarımıza tanıtmaya çalışacağız.
Manyas ilçesi hakkında her zaman duyduğumuz bir kelime “Kuş Cenneti “ her zaman dikkat çekmeyi başaran bir ilçe olmasına neden olmuştur. Özellikle Balıkesir ilimizde bulunması da bu ilçenin doğal güzelliğini bizlerin gözü önüne seren bir güzellik olarak dikkat çekiyor. 
Manyas ilçesine ziyarete gelecek olan okuyucularımız ilk ve tek önerimiz harikası doğası bulunan Manyas gölü olacaktır. Doğal bir güzellik olan bu göl sayesinde son derece güzel vakit geçirme fırsatı elde etme şansı yakalayacaksınız. Özellikle kuş cenneti olarak adlandırılan bu Manyas gölü üzerinde birçok kuş çeşidinin bulunmasından dolayı bu ilçeye bu ismi vermişlerdir. 
Son derece harika bir görüntüsü bulunan bu gölün insanlar üzerinde çok güzel izlenmeler bıraktığı ve gidenlerin mutlaka bir daha ziyaret ettiği Manyas ilçesine gittiğiniz zaman sizlerde son derece eğlenceli vakit geçirme fırsatı elde etmiş olacaksınız. Bu durum karşısında yapmanız gereken tek şey Balıkesir’den ulaşım araçları veya kendi araçlarınızla bu harika güzelliği bulunan Manyas ilçesine ziyaret gerçekleştirmek olacaktır. Manyas otobüs bileti alarak ilçeyi yakından tanıyabilirsiniz. 
 
Manyas - 5 Günlük Hava Tahmini
22 Oca Salı
hafif yağmur
3 °C
hafif yağmur
23 Oca Çarşamba
hafif yağmur
11,6 °C
hafif yağmur
24 Oca Perşembe
orta şiddetli yağmur
10,8 °C
orta şiddetli yağmur
25 Oca Cuma
hafif yağmur
12,5 °C
hafif yağmur
26 Oca Cumartesi
hafif kar yağışlı
9,6 °C
hafif kar yağışlı