Yolcu Sayısı
1

Manavgat Otogarı

Manavgat Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (242) 746 43 11

Adres: Sorgun, 07600 Manavgat/Antalya

Manavgat Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Manavgat Otogarı Hakkında

Manavgat Otogarı, Türkiye'nin Akdeniz Bölgesinde yer alan Antalya ilinin en büyük ikinci ilçesi olan Manavgat'a giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye'nin farklı noktalarından Antalya - Manavgat otobüs bileti satın alarak karayolu üzerinden şehre kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Yolculuğunuz Manavgat Otogarı üzerinde son bulacaktır. Otogar içerisinden hareket eden minibüs ve otobüs seferlerini kullanarak şehir merkezine ya da civar ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Türkiye'nin herhangi bir noktasından Antalya - Manavgat otobüs bileti satın alarak Manavgat Otogarına giriş yaptığınızda, “Manavgat Şelalesi, Side Antik Kenti, Apollon Tapınağı, Side Anfi Tiyatrosu, Köprülü Kanyon Milli Parkı, Seleykia (Etenna) Antik Kenti, Side Müzesi, Aspendos Köprüsü, Titreyen Göl, Manavgat Nehri, Oymapınar Gölü, Evrenseki, Manavgat Külliye Cami, Oluk Köprü” gibi ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Manavgat Otogarı, Antalya gibi Türkiye’de turizm denildiğinde ilk akla gelen şehrin yolcu trafiğini üstlenen ulaşım merkezidir. Antalya'nın ikinci büyük ilçesi olan Manavgat’ın yolcu sayısı özellikle bahar ve yaz sezonlarında oldukça artmaktadır. Göz alabildiğince uzanan sahil şeridi ve şelalesi, özel koruma alanları, tatil köyleri ve otelleri ile Türkiye'nin sayılı turizm bölgelerinden biri olan ilçe Antalya’ya 70 km uzaklıkta yer almaktadır ve otogarı üzerinden onlarca farklı otobüs firmasının seferleri ile binlerce yolcuyu ağırlamaktadır. Manavgat Otogarı, Antalya - Alanya karayolu sayesinde ulaşıma son derece açık bir noktada yer alır. Kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamak adına, otobüs bekleme alanları, yolcu bekleme bölümleri, açık ve kapalı alanlar, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme noktaları şeklinde tasarlanan otogar yıllardır özellikle yaz döneminde tam kapasite çalışarak hizmet sunmaktadır. Otogar içerisinde Antalya, Side, Kumköy gibi noktalara seferler düzenleyen minibüsler ile ulaşım sağlayabilirsiniz. Manavgat Otogarı içerisinde yerel çapta hizmet sunan otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.

Manavgat Otogarı üzerinden Hangi Firmalar Hareket Ediyor?

Manavgat Otogarı üzerinden Türkiye'nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Kamil Koç, Metro, Ulusoy, Pamukkale, Nilüfer, VIB, Palandöken, Seç, Özkaymak, Güney Akdeniz” gibi firmaları görebilirsiniz

Manavgat Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Antalya - Alanya karayolu üzerinde bulunan Manavgat Otogarına şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz. Dilerseniz otobüs firmalarının servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.

Sorgun, 07600 Manavgat/Antalya

0 (242) 746 4311

En Popüler Manavgat Otobüs Firmaları

Manavgat bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Manavgat otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Güney Akdeniz Seyahat13
Özkaymak Turizm10
Pamukkale Turizm7
Kontur6
Metro Turizm6

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr