Lüleburgaz Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (0288) 
Adres: Lüleburgaz
Lüleburgaz Otobüs Bileti. Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Lüleburgaz Otogarı

Lüleburgaz Otogarı Hakkında
Lüleburgaz Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Kırklareli iline bağlı Lüleburgaz ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Kırklareli - Lüleburgaz otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmara Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Marmara turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Marmara Bölgesi’nde yer alan Kırklareli - Lüleburgaz’in ve dolayısı ile Lüleburgaz Otogarının da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Lüleburgaz Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Lüleburgaz ilçesinde Marmara ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Lüleburgaz’da yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Lüleburgaz Otogarı üzerinden Lüleburgaz ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kırklareli - Lüleburgaz otobüs bileti satın alarak Lüleburgaz Otogarına giriş yaptığınızda, “Kıyıköy Kastro Sahili, Beğendik Köyü, Dupnisa Mağarası, Pabuçdere, Panayır İskelesi Koyu, Aya Nikola Manastırı Kıyıköy, Karanlık Köyü, Bulanık Dere Longozu, Kıyıköy Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Marmara Mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Lüleburgaz Otogarı, Marmara Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Lüleburgaz Otogarı içerisinde daha çok Marmara Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Lüleburgaz Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Lüleburgaz Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Lüleburgaz Otogarı Adresi : Kocasinan, 39750 Lüleburgaz/Kırklareli

Lüleburgaz otogarı iletişim ve adres bilgileri, telefon numaraları, otobüs firmaları burada! Hemen ucuz Lüleburgaz otobüs biletini al!

Firma Adı Sefer Sayısı
Ece D2 Turizm 6
Balıkesir Uludağ 2
Keşanlılar Turizm 2
Metro Turizm 1
- HEMEN SATIN AL ! -