Yolcu Sayısı
1

Lüleburgaz Otogarı

Lüleburgaz Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (288)

Adres: Kocasinan, 39750 Lüleburgaz/Kırklareli

Lüleburgaz Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Lüleburgaz Otogarı Hakkında


Lüleburgaz Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde yer alan Kırklareli iline bağlı Lüleburgaz ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Kırklareli - Lüleburgaz otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Marmara Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Marmara turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Marmara Bölgesi’nde yer alan Kırklareli - Lüleburgaz’in ve dolayısı ile Lüleburgaz Otogarının da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Lüleburgaz Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Lüleburgaz ilçesinde Marmara ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Lüleburgaz’da yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Lüleburgaz Otogarı üzerinden Lüleburgaz ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Kırklareli - Lüleburgaz otobüs bileti satın alarak Lüleburgaz Otogarına giriş yaptığınızda, “Kıyıköy Kastro Sahili, Beğendik Köyü, Dupnisa Mağarası, Pabuçdere, Panayır İskelesi Koyu, Aya Nikola Manastırı Kıyıköy, Karanlık Köyü, Bulanık Dere Longozu, Kıyıköy Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Marmara Mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Lüleburgaz Otogarı, Marmara Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Lüleburgaz Otogarı içerisinde daha çok Marmara Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.
Lüleburgaz Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Lüleburgaz Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Lüleburgaz Otogarı Adresi : Kocasinan, 39750 Lüleburgaz/Kırklareli

En Popüler Lüleburgaz Otobüs Firmaları

Lüleburgaz bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Lüleburgaz otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Fatih Turizm20
Pamukkale Turizm20
Metro Turizm18
Mar Grup12
İlk Tur Seyahat12

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr