Yolcu Sayısı
1

Kumluca Otogarı

Kumluca Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (242) 887 00 11

Adres: Sarıkavak, 07350 Kumluca/Antalya

Kumluca Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kumluca Otogarı Hakkında

Kumluca Otogarı Hakkında

Kumluca Otogarı, Türkiye’nin Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Antalya iline bağlı Kumluca ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Antalya - Kumluca otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Akdeniz Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Akdeniz turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Akdeniz Bölgesi’nde yer alan Antalya - Kumluca'nın ve dolayısı ile Kumluca Otogarının da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Kumluca Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Kumluca ilçesinde Akdeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Kumluca’da yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Kumluca Otogarı üzerinden Kumluca ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Antalya - Kumluca otobüs bileti satın alarak Kumluca Otogarına giriş yaptığınızda, “Kaleiçi, Hadrian Kapısı, Yivli Minare, Düden Şelalesi, Antalya Arkeoloji Müzesi, Kurşunlu Şelalesi, Antalya Hayvanat Bahçesi, Murat Paşa Cami, Konyaaltı Plajı, Phaselis Antik Kenti” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Akdeniz Mutfağı’nın en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Kumluca Otogarı, Akdeniz Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Kumluca Otogarı içerisinde daha çok Akdeniz Bölgesine hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz.

Kumluca Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Kumluca Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.

Kumluca Otogarı Adresi : Sarıkavak, 07350 Kumluca/Antalya

En Popüler Kumluca Otobüs Firmaları

Kumluca bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Kumluca otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Gökbey Seyahat7
Pamukkale Turizm3
Hatay Öztur2
Jet Turizm2
Özlem Cizre Nuh2

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr