Yolcu Sayısı
1

Kula Otogarı

Kula Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (236)

Adres: Seyitali, Yunus Emre Cd. No:163, 45170 Kula/Manisa

Kula Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kula Otogarı Hakkında


Kula Otogarı, Türkiye’nin Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa iline bağlı Kula ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Manisa - Kula otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Ege Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. Ege turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte Ege Bölgesi’nde yer alan Manisa - Kula’in ve dolayısı ile Kula Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Kula Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Kula ilçesinde Akdeniz ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Kula’da yazları sıcak ve kurak, kışları ılık ve yağışlı olarak geçmektedir. Kula Otogarı üzerinden Kula ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Manisa - Kula otobüs bileti satın alarak Kula Otogarına giriş yaptığınızda, “Kurşunlu Kaplıcaları, Manisa Muradiye Cami, Urganlı Kaplıcaları, Sart Antik Kenti, Salihli Artemis Tapınağı, Gökköy, Divlit Yanardağı, Kuladokya Kula Peri Bacaları, İvaz Paşa Cami, Spil Dağı Milli Parkı” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında Ege Mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Kula Otogarı, Ege Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Kula Otogarı içerisinde daha çok Ege Bölgesine hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Otogara gitmeden otobüs bileti almak için sayfanın yukarısında bulunan arama motorumuzda sefer araması yapabilir, dilediğiniz bölgeleye otobüs bileti alabilirsiniz.
Kula Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Kula Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Kula Otogarı Adresi : Seyitali, Yunus Emre Cd. No:163, 45170 Kula/Manisa

En Popüler Kula Otobüs Firmaları

Kula bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Kula otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Kula Birlik6
Kontur4
Başkent Turizm4
Ağrı Ses Turizm3
Ben Turizm3

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr