Yolcu Sayısı
1

Korgan Otogarı

Korgan Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Korgan Otogarı Hakkında


Korgan Otogarı, Türkiye’nin Karadeniz Bölgesi’nde yer alan Ordu iline bağlı Korgan ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Ordu - Korgan otobüs bileti satın alarak ile ve ilçeye karayolu üzerinden kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Karadeniz Bölgesi heybetli dağları, yeşilin her tonunu sergileyen doğası, denizi ve gölleri tatil severlere oldukça güzel imkanlar sunan bir bölge. Şüphesiz, Karadeniz’in özelliklerini sergileyen en gözde şehirlerin başında korunmayı başarmış doğası ile Ordu geliyor. Özellikle son yıllarda Karadeniz turizminin daha gözde hale gelmesi ile birlikte Karadeniz şehirlerinin ve dolayısı ile Ordu’nun ziyaretçi sayısı artmış durumda. Yolcu sayısında yüksek miktarda artış gözlemlenmesi neticesinde Korgan ilçesinin de ziyaretçi sayısı artmış durumda. Bu nedenle Korgan Otogarına düşen görevde artıyor. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ordu - Korgan otobüs bileti satın alarak Korgan Otogarına giriş yaptığınızda, “Sarmaşık Kaplıcaları, Yason Kilisesi, Perşembe Yaylası, Ordu Ulugöl, Hoynat Adası, Bolaman Kalesi, Ordu Taşbaşı Kültür Merkezi, Asarkaya Milli Parkı, Ünye Kalesi, Gölköy Kalesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını keşfedebilirsiniz.
Korgan Otogarı, giderek artan ziyaretçi sayısının ihtiyaçlarını daha iyi bir şekilde karşılayabilmek adına açık ve kapalı bekleme alanları, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Korgan Otogarı içerisinde yalnızca Karadeniz Bölgesi içinde civar il ve ilçelerde hizmet sağlayan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz.
Korgan Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Korgan Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca otobüs firmanızın servis imkanlarından da faydalanabilirsiniz.
Korgan Otogarı Adresi : Tepe, 52700 Korgan/Ordu


neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr