Yolcu Sayısı
1

Korgan otobüs bileti

Korgan Otobüs Bileti

En popüler Korgan otobüs rotaları

Korgan otobüs bileti fiyatları, Korgan otobüs seferleri, sefer saatleri, firma telefon numaraları ve Korgan otogarları NeredenNereye.com'da!
Rota adıOrtalama fiyatıGünlük sefer sayısı
İstanbul (Anadolu)Korgan135 TL1
İstanbulKorgan125 TL1
SamandıraKorgan110 TL1

Korgan otogarı

  • Korgan(452)

Korgan otobüs biletleri

Korgan, Türkiye’nin seksen bir ilinden biri olan Ordu’nun ilçelerinden bir tanesidir. Karadeniz Bölgesi’nin sınırları içerisinde yer alır. Karadeniz’in nadide ilçelerinden bir tanesidir.

Ordu ziyaretçilerinin mutlaka görmesi gereken yerlerin başında gelir. Eşsiz doğal güzellikleri ve Karadeniz’in misafirperverliğini hafızlarınıza kazıyacak anıların temelleri bu ilçe içerisinde atılabilir. İlçe içinde bulunan doğal güzellikler ve kültürel unsurlar baş döndürücüdür. Yeşilin ve mavinin insanı büyüleyen, görenleri hayrete düşüren bir kaynaşması ilçe toprakları üzerinde görülmektedir. İlçe içinde yaşayan yöre halkı sıcak, samimi, güler yüzlü ve misafirperverdir. Bu yüzden ilçeye gelen yerli ve yabancı turistleri ellerinden geldiğince en iyi şekilde ağırlamaya çalışırlar. Korgan, kelimenin tam anlamı ile doğa turizmine meraklı olanları için biçilmiş kaftandır. İlçeye gitmişken yöresel lezzetleri olan kuymak ve mısır ekmeğinin tadına bakmayı unutmayın. İlçe içerisinde konaklamak istiyorsanız Karadeniz tipi inşa edilmiş pansiyon ya da oteller size göredir. Buralarda doğa içinde bol oksijenli temiz hava ve akan dere sesi eşliğinde dinlenirsiniz. Aileniz ve sevdiklerinizle beraber hafta sonu ufak bir kaçamak yapacağınız huzur dolu ortamdır. Burada mavi yeşilin eşsiz uyumu yöre halkına da yansır. Korgan ilçesinde gidip görmeniz gereken doğal güzellikler arasında dereler yer alır. Bu derelerin yanında balık tutup yiyebileceğiniz restoranlar bulunur. Yeşilin ve beyazın eşsiz uyumunu veren dereleri gezerken yanınıza fotoğraf makinesi almayı unutmayın. Gidip gördüğünüz yerleri ölümsüzleştirirsiniz. Bu nadide ilçeyi daha yakından tanımak için neredennereye.com üzerinden Korgan otobüs bileti satın alabilirsiniz.

neredennereye.com (1999 - 2023) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr