Yolcu Sayısı
1

Kızılcahamam Otogarı

Kızılcahamam Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (312) 736 25 11

Adres: Akçay, Gül Sk. No:2, 06890 Kızılcahamam/Ankara

Kızılcahamam Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Kızılcahamam Otogarı Hakkında

Kızılcahamam Otogarı (Ankara)

Kızılcahamam Otogarı, Türkiye’nin İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Ankara iline bağlı Kızılcahamam ilçesine giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Türkiye’nin farklı noktalarından Ankara - Kızılcahamam otobüs bileti satın alarak ilçeye karayolu üzerinden kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. İç Anadolu Dünya genelinde ünlü olduğu doğal güzellikleri ile özellikle son zamanlarda farklı ülkelerden seyahatseverlerin dikkatini çekmeye başlamıştır. İç Anadolu turizminin giderek popüler hale gelmesi ile birlikte İç Anadolu Bölgesi’nde yer alan Ankara - Kızılcahamam'ın ve dolayısı ile Kızılcahamam Otogarı’nın da ziyaretçi sayısı artış göstermiştir. Yolcu sayısında yaşanılan bu artış Kızılcahamam Otogarı’nın da daha yoğun bir şekilde çalışmasına neden olmuştur. İçerisinde yer aldığı coğrafi bölgenin bir neticesi olarak Kızılcahamam ilçesinde İç Anadolu ikliminin tipik özellikleri görülür. Buna bağlı olarak Kızılcahamam’da yazları sıcak ve kurak, kışları sert ve kar yağışlı olarak geçmektedir. Kızılcahamam Otogarı üzerinden Kızılcahamam ilçesine gelen yolcular, ilçenin temel ekonomik faaliyetlerine baktığından tarım işçiliğinin önde geldiğini görebilirler. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Ankara - Kızılcahamam otobüs bileti satın alarak Kızılcahamam Otogarına giriş yaptığınızda, “Hamamönü, Ankara Kalesi, Anadolu Medeniyetler Müzesi, Ankara Rahmi Koç Müzesi, Anıtkabir, Atakule, Etnografya Müzesi, Hacı Bayram Cami, Augustus Tapınağı, Devlet Resim ve Heykel Müzesi” gibi şehrin ve ilçenin gezilmesi gereken noktalarını görebilir aynı zamanda seyahatiniz sırasında İç Anadolu Mutfağının en harika yöresel lezzetlerini ustalarının ellerinden deneyebilirsiniz.
Kızılcahamam Otogarı, İç Anadolu Bölgesi’nin giderek artan yolcu sayısının ihtiyaçlarını karşılamak adına, açık ve kapalı alanlar, yolcu bekleme alanları, otobüs bekleme peronları, hediyelik eşya dükkanları, yazıhaneler, yeme - içme mekanları gibi bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Kızılcahamam Otogarı içerisinde daha çok İç Anadolu Bölgesi’ne hizmet sunan yerel otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ülkenin farklı noktalarına hizmet sunan ulusal çapta otobüs firmalarını da görüntüleyebilirsiniz. Kızılcahamam Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Derya Tur” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.
Kızılcahamam Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?
Kızılcahamam Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ya da civar ilçelerden hareket eden minibüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından yararlanabilirsiniz.
Akçay, Gül Sk. No:2, 06890 Kızılcahamam/Ankara

En Popüler Kızılcahamam Otobüs Firmaları

Kızılcahamam bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Kızılcahamam otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Metro Turizm4

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr