Yolcu Sayısı
1

Keşan Otogarı

Keşan Otogarı, Otobüs Terminali, Telefon ve İletişim Bilgileri

Telefon: (284) 714 10 86

Adres: İspat Cami Mahallesi, 22900 Keşan/Edirne

Keşan Otobüs Bileti

Otogara gitmeden, güvenli ve indirimli olarak, Hemen Satın Al!

Keşan Otogarı Hakkında

Keşan Otogarı, Türkiye’nin Marmara Bölgesi’nde Trakya içerisinde Edirne’ye bağlı olan ve aynı bölge içerisinde nufusun en yoğun olduğu ilçelerden biri Keşan’a giriş yapabileceğiniz ulaşım merkezidir. Keşan ilçesi Türkiye Trakya’sının Çorlu, Tekirdağ, Çerkezköy ve Edirne’den sonra beşinci büyük yerleşim merkezidir. Bu nedenle Keşan Otogarı, Marmara Bölgesi içerisinde sefer düzenleyen otobüs firmalarına ev sahipliği yaparak çok sayıda yolcu ağırlar ve bölgenin karayolu üzerinden sağlanan trafik yükünü üstlenir. Keşan Bölgesi, “İpsala, Uzunköprü, Tekirdağ, Malkara, Şarköy, Gelibolu, Enez” gibi bölgeler ile komşuluk içerisinde olduğundan Keşan Otogarı bu noktalar için bir geçiş noktası konumunda yer almaktadır. Türkiye’nin herhangi bir noktasından Edirne - Keşan otobüs bileti satın alarak Keşan Otogarı’na giriş yaptığınızda, “Gökçetepe Tabiat Parkı, Ali Paşa Çarşısı, Edirne Türk İslam Eserleri Müzesi, Lozan Anıtı ve Müzesi, Balkan Savaşı Şehitliği, Saroz İbrice Limanı, Muradiye Cami, Ergene Köprüsü” gibi şehrin gezilmesi gereken noktalarını görebilirsiniz.

Keşan Otogarı, Edirne’de Trakya bölümünün oldukça fazla nufus yoğunluğu bulunan bölümünün trafik yükünü karşılayan bir ulaşım merkezi olarak özellikle yılın belirli dönemlerinde tam kapasite faaliyet göstermektedir. Komşuluk içerisinde olduğu bölgelere karayolu üzerinden ulaşım sağlamak isteyen kişilerin adresi olan Keşan Otogarı, açık ve kapalı alanlardan oluşacak şekilde oluşturulmuştur. Keşan özellikle Marmamara Bölgesi’nde kısa zamanlı yolculuk yapılarak ulaşılabilecek bir konumda yer alması nedeni ile bağlı bulundğu şehri ziyaret etmek isteyen yolcuların uğrak noktası konumunda bulunur. Keşan Otogarı, açık ve kapalı alanları, otobüs bekleme peronları, yolcu bekleme alanları, yeme - içme mekanları, hediyelik eşya dükkanları gibi yolcuların ihtiyaçlarını karşılayacak bölümlerden oluşacak şekilde tasarlanmıştır. Keşan Otogarı içerisinde yerel çapta hizmet sunan otobüs firmalarını görebileceğiniz gibi ulusal çapta hizmet sunan otobüs firmalarını da görebilirsiniz. Keşan Otogarı üzerinden Türkiye’nin farklı noktalarına sefer düzenleyen firmalar arasında, “Turgut Reis, Ulusoy Turizm, Sarıkız” gibi otobüs firmalarını görebilirsiniz.

Keşan Otogarına Nasıl Ulaşım Sağlayabilirim?

Keşan Otogarına ulaşım sağlamak için şehir merkezinden ve çevre ilçelerden hareket eden minübüs ve otobüs seferlerini kullanabilir dilerseniz otobüs firmanızın servis imkanlarından faydalanabilirsiniz.

İspat Cami Mahallesi, 22900 Keşan/Edirne

(0284) 714 1086

En Popüler Keşan Otobüs Firmaları

Keşan bölgesinde kaç otogar var? Hangi otogara nasıl ulaşırım? Keşan otogarları iletişim ve ulaşım bilgileri NeredenNereye.com'da!
Firma AdıSefer Sayısı
Çorlu Yıldız Tur17
Güneş tur16
Keşan Birlik9
Gelibolu Özde Tur9
Metro Turizm9

neredennereye.com (1999 - 2024) © Tüm hakları saklıdır.
visa cardmaster cardipektr